Starptautisks konkurss UPTO35

Grieķijas nekustamo īpašumu attīstītājs Olarios izsludinājis starptautisku konkursu UPTO35
jauniem arhitektiem līdz 35 gadu vecumam, lai atrastu labāko piedāvājumu
studentu mājokļu kompleksam Atēnās. Projektu iesniegšanas termiņš — 2009.gada 7.septembris.

Studentu dzīvojamais komplekss paredzēts Kerameikos un Metaksurgeio rajonā
Atēnu vēsturiskajā centrā. Konkursā tiek meklētas jaunas idejas
mājokļu tipoloģijām, ko varētu veidot vai nu dzīvokļi, kas apvienojas ap noteiktām koplietošanas funkcijām, vai arī pašpietiekamas dzīvojamas vienības. 200 kvadrātmetru lielajam zemes gabalam jāuzņem 18 studenti, un telpiski struktūrai jābūt tādai, kas ar laiku spētu izplatīties arī kaimiņu zemes gabalos.

UPTO35 žūrijas komisijas profesionalitāte ir neapšaubāma: Elia Zenghelis, Yorgos Tzirtzilakis, Marcel Meili, Yoshiharu Tsukamoto, Bjarke Ingels, Andreas Kourkoulas, Iasson Tsakonas.

Darbu vērtēšana notiks divās stadijās: pēc 7.septembra no iesniegtajiem projektu priekšlikumiem tiks atlasīti 5 finālisti, kam līdz 2010.gada 11.janvārim jāsagatavo detalizētāka skice. Visi iesniegtie meti būs apskatāmi publiski, un izstādes apmeklētāji skatītāji varēs balsot par vienu no 5 finālistiem. Uzvarētāju noteiks žūrijas 7 balsis un sabiedrības viedoklis — 1 balss.

Pieci konkursa finālisti saņems 3000 eiro katrs un tiesības piedalīties skices izstrādē. Prēmija 1.vietas ieguvējam ir 10 000 eiro un pasūtījums par 30 000 eiro.

Plašāka informācija UPTO35 mājaslapā.

 

 

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx