Slice Of Architecture uzsāk jauno sezonu

10. septembrī plkst. 12.00 ar atvērto lekciju Saruna ar un par arhitektūru uzstāsies RISEBA FAD jaunā viespasniedzējs Andress Alvers. Arhitekts Andress Alvers (Andres Alver) ir starptautiski atzīta biroja Alver Arhitektid dibinātājs un pilsētvides dizaina pasniedzējs Igaunijas Mākslas akadēmijā. Arhitekta rokraksts meklējams vietās ar vēsturiski jūtīgu arhitektūras mantojumu, kur ar mūsdienīgiem projektēšanas līdzekļiem nepieciešams panākt saskaņu starp jauno un veco. Pie Andresa Alvera nozīmīgākajiem darbiem pieskaitāma Tallinas Brīvības laukuma pārbūve, City Plaza biroju ēka un De La Gardie tirdzniecības centrs Tallinā, kā arī vairāki citi dažāda mēroga projekti Igaunijā un Somijā. Andress Alvers ir Igaunijas Arhitektu savienības biedrs un šajā mācību semestrī ir iesaistījies RISEBA FAD mācību procesā kā viens no 3. kursa arhitektūras projektēšanas studijas vadītājiem.
Lekcija notiks angļu valodā.

Savukārt, 14. septembrī, plkst. 11.30 lekciju cikla Slice Of Architecture ietvaros notiks Saki Kosugi atvērtā lekcija Japānas dārzu kultūra. Kosugi savu vairāk kā 40 gadus ilgo karjeru ir veltījis Japānas dārzu kultūras un ainavu izkopšanai, kā rezultātā viņa pārvaldībā ir nonākušas apzaļumotās teritorijas, kas ir pakārtotas vairāk kā 1800 apdzīvotām vietām.
Lekcija notiks japāņu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Uz RISEBA FAD atklātajām lekcijām tiek aicināts ikviens interesents. Lekcijas notiek RISEBA Arhitektūras un Mediju centrā H2O 6, Ūdens ielā 6, 3. stāvā.

Dalīties ar ierakstu:

Pievienot komentāru

avatar
10000