Slice Of Architectue — Svens Birkerts

Savā lekcijā Svens Birkerts aicinās klātesošos iepazīties ar stāstu par to, kāda gadu gaitā ir bijusi sadzīvošana ar savu tēvu – pasaulē slaveno arhitektu Gunāru Birkertu, kā arī – kāda ir literatūras un lasīšanas nozīme mūsdienu digitālajā pasaulē.

Svens Birkerts ir latviešu izcelsmes amerikāņu esejists un literatūras kritiķis, kas ir pasniedzis rakstīšanu Hārvarda universitātē, Emersona koledžā Bostonā, Amherstas koledžā, Mount Holyoke koledžā, kā arī pašlaik vada rakstīšanas seminārus Beningtonas koledžā un ir literatūras žurnāla AGNI redaktors. Lai gan Svens Birkerts nav guvis īpašu literatūras kritikas izglītību, viņa kritiskā pieeja literatūras darbiem ir izpelnījusies plašu atzinību literātu aprindās. Saistībā ar savu tēvu Gunāru Birkertu, Svens veltīja 2009. gadā iznākušajai grāmatai Gunnar Birkerts — Metaphoric Modernist ievadtekstu, kurā lasītājus iepazīstināja ar sava tēva arhitektūras rokrakstu.

Uz RISEBA FAD atklātajām lekcijām tiek aicināts ikviens interesents. Lekcijas notiek RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O6, Ūdens ielā 6, 3. stāvā.

Dalīties ar ierakstu:

Pievienot komentāru

avatar
10000