Slice Of Architecture: Līga Spārīte

Lekcijas pamatā ir pētījums, kas balstīts pašas arhitektes diplomdarba tapšanas pieredzē, meklējot atbildes uz tādiem jautājumiem kā: vai ir iespējams plānot vietas attīstību klātneesot, vai var izprast citu kultūru un vietas identitāti un dot atbildes uz dotās sabiedrības vajadzībām un vai ir iespējams ar arhitektūru ietekmēt teritorijas izaugsmi plašākā kontekstā?

Līga Spārīte (1984) ir ieguvusi bakalaura un maģistra grādu Florences Arhitektūras Fakultātē Itālijā, ar izcilību aizstāvot pētījumu par nomaļu un izolētu vietu attīstības potenciālu Aleutu salu arhipelāgā Amerikas Savienotajās Valstīs. Studiju laikā strādājusi birojā nuvolaB Florencē. Pēc atgriešanās Latvijā XII Itāļu valodas nedēļas pasaulē ietvaros uzstājusies ar lekciju Dialogs ar pilsētu par Florences publiskās telpas raksturu un uztveri studenta acīm. Pašreiz strādā birojā Made Arhitekti Rīgā.

Uz RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes (RISEBA FAD) atklātajām lekcijām tiek aicināts ikviens interesents. Lekcijas notiek RISEBA Arhitektūras un Mediju centrā H2O 6, Ūdens ielā 6, 3. stāvā

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx