Slice Of Architecture: Cynthia Markhoff

2001. gadā Sintija ar izcilību pabeidza Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultāti La Platas Nacionālajā universitātē, Argentīnā. Pēc pārcelšanās uz Vāciju 2004. gadā viņa pabeidza pēcdiploma 2 gadu izpētes un dizaina kursu Mākslas akadēmijā Städelschule (Frankfurtē) profesora Bena van Berkela vadītajā maģistra programmā. Viņa ir strādājusi kā arhitekte un asociētā arhitekte pie dažāda mēroga arhitektūras un pilsētplānošanas projektiem tādos atpazīstamos birojos kā UNStudio — van Berkel & Bos, United Architects un Stengele + Cie. Šobrīd viņa dzīvo Nīderlandē, ir sertificēta arhitekte gan Nīderlandē, gan Argentīnā un nesen ir nodibinājusi savu arhitektūras praksi MARCKS [Markhoff Architects], kas pastāv par inovatīvu un drosmīgu arhitektūru, dizaina procesu organizējot ciešā sadarbībā ar citu jomu profesionāļiem — vēsturniekiem, muzeologiem, investoriem un attīstītājiem, brendinga, mārketinga speciālistiem, inženieriem un grafikas dizaineriem, motivējot domāt par arhitektūras kvalitāti plašākā mērogā.

Papildus arhitekta praksei Sintija ir strādājusi kā profesora asistente Arhitektūras un Pilsētplānošanas fakultātē La Platas Nacionālajā universitātē, kā arī uzstājusies ar lekcijām un vadījusi dizaina dabnīcas dažādās universitātēs Spānijā, Vācijā, Argentīnā un Serbijā. Pagājušajā gadā Sintija vadīja Arhitektūras projektēšanas studiju RISEBA Arhitektūras un Dizaina fakultātes II kursa studentiem, joprojām iesaistās Arhitektūras fakultātes darbā kā vieslektore un piedalās arhitektūras studentu projektu aizstāvēšanās. Šonedēļ, 12. aprīlī, Sintija vadīs RISEBA Arhitektūras fakultātes meistarklasi vidusskolu beidzējiem. Savas viesošanās laikā Rīgā SLICE OF ARCHITECTURE lekciju cikla ietvaros viņa pastāstīs par četriem MARCKS [Markhoff Architects] aktuālākajiem projektiem — Sumatras Tabakas muzeju, Groningenas Cukurfabrikas konkursu, Hilversumas Gaismas un Mediju Festivālu un ēkas renovāciju Grāvelandē.

Lekcija notiks angļu valodā. Uz RISEBA Arhitektūras un dizaina fakultātes (RISEBA FAD) atklātajām lekcijām tiek aicināts ikviens interesents! Lekcijas notiek RISEBA Arhitektūras un Mediju centrā H2O 6, Ūdens ielā 6, 3. stāvā.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx