Rīgas plānojuma pilnveidotās redakcijas publiskā apspriešana

Ceturtdien, 28. martā, plkst. 17.00 Rīgas domē notiks pilsētas teritorijas plānojuma līdz 2030. gadam publiskās apspriešanas sanāksme, kurā ikviens rīdzinieks klātienē varēs izteikt viedokli un uzdot jautājumus par galveno Rīgas teritorijas plānošanas (RTP2030) dokumentu nākamajai desmitgadei, kurā noteiktas prasības teritorijas izmantošanai un apbūvei.

Plānojuma pirmās redakcijas publiskajā apspriešanā pagājušogad tika saņemti apmēram divi tūkstoši priekšlikumu, bet otrā, pilnveidotās redakcijas publiskā apspriešana sākās šogad 13. martā un ilgs vēl līdz 10. aprīlim.

Pilsētas attīstības departaments aicina visus interesentus aktīvi iesaistīties publiskās apspriešanas norisē, iepazīties ar RTP2030 pilnveidoto redakciju, konsultēties ar Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālistiem un sniegt savus priekšlikumus par redakcijā iestrādātajiem risinājumiem.

RTP2030 pilnveidotā redakcija un precizētais Stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma vides pārskats līdz 10. aprīlim apskatāms:

– klātienē Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentā (Amatu ielā 4, 5. stāvā) apmeklētāju pieņemšanas laikā – pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 14.00 līdz plkst. 18.00, kur Pilsētvides attīstības pārvaldes speciālisti uzklausīs Jūsu viedokli un atbildēs uz jautājumiem, skaidrojot plānošanas dokumenta risinājumus.

Rakstiski priekšlikumi iesniedzami

  • portālā GeoLatvija.lv 
  • sūtot pa pastu Rīgas domes Pilsētas attīstības departamentam Amatu ielā 4, Rīgā, LV-1050 (pasta zīmogs 10.04.2019.)
  • klātienē jebkurā Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā.

RTP2030 izstrādā Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments sadarbībā ar ārpakalpojuma sniedzējiem SIA “Grupa 93” un SIA “Estonian, Latvian & Lithuanian Environment”.

Papildu informācija:
Pilsētvides attīstības pārvaldē pa tālruni 67105818
e-pastā: sin@riga.lv
departamenta mājaslapā www.rdpad.lv sadaļā Teritorijas plānošana – Izstrādē

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx