Prezentēs LAS prakses pētījumu

Arhitektu savienība aicina arhitektus un citus interesentus Pasaules Arhitektūras dienā — 4. oktobrī plkst. 17.00, piedalīties Arhitektu prakses pētījuma par 2019. un 2020. gadu prezentācijā. Pētījumu veikuši SIA Virtu un SIA Excolo Latvia pēc Latvijas Arhitektu savienības pasūtījuma, sadarbībā ar Kultūras ministriju.

Pētījuma prezentācijā tiks aplūkoti šādi jautājumi:

  • Uzņēmējdarbība arhitektūrā (uzņēmumu skaits, apgrozījums, atalgojums, darba ņēmēji u.c.);
  • Arhitekti (nodarbinātības darba slodze, nodarbinātības veids, darba struktūra u.c.);
  • Iepirkumi (iepirkumu skaits, summas, noslogotākie izpildītāji u.c.);
  • Covid-19 ietekme uz nozari.

Reģistrācija dalībai pasākumam ir obligāta līdz piektdienai, 1. oktobra plkst. 12.00

Dalībnieki aicināti piedalīties pasākumā Zoom, saite tiks nosūtīta pirms pasākuma uz reģistrējoties norādīto e-pasta adresi

Apmeklējot pasākumu klātienē jāuzrāda personu apliecinošs dokumentu (ID karti vai pasi) un Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu. Pasākuma tiešraidei varēs sekot arī LAS Facebook lapā.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
1 Komentri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Miķelis

Es protams esmu visādu pētījumu piekritējs, bet …. pavisam nesen izsludināts konkurss būvprojektēšanai Rail Baltic stacijām. Ne metu konkurss, kurā varētu piedalīties visi un atlasīt labākās idejas, bet faktiski slēgts konkurss ar nosacījumu par uzņēmuma apgrozījumu ne mazāk kā 2 miljoni EUR pēdējos 3 gados un pieredzi ( nav pat svarīgi kāda, nu piemērām Jūrmalas stacijas arī ir pieredze ). Tad sanāk ka mums Latvijā arhitektūras konkursi ir pieejami tikai lielām kompānijām, kuras mēs uzskatām par Arhitektūras nesējiem, bet mazās kompānijas vispār nemāk un neprot projektēt. Tai vietā, lai bezjēdzīgi izmestu naudu par pētījumiem, varbūt vajadzētu koncentrēties uz VISU arhitektu… Lasīt vairāk »

1
0
Lūdzu, komentējietx