Plānošanas studiju konference

31. janārī plkst. 9.30 — Vietu plānošana un attīstība
1. februārī plkst. 9.30 — Spatial Planning and Governance

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
Abonēt
Paziņot par
guest
6 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Miķelis
Miķelis

Tas ko vajadzētu ņemt vērā: 1. Dzēšana negatīvi iespaido vēlmi rakstīt, vari pajautāt Mikum, Dārtam Veideram un vēl dažiem aktīviem komentētājiem – tā ir zināmā mērā necieņa. 2. Ideāls komentētājs neeksistē, mēs cenšamies izvēlēties īsceļus, bez ielogošanās, lai paustu savas domas, bieži vien starplaikos starp kādām tikšanām un bieži mobilajā. 3. Blogi veselu gadu nedarbojās, tagad joprojām nav atjaunotas bildes, kas garantēs, ka pēc pusgada viss nenobruks un viss darbs nebūs vējā? 4. Lai vestu blogi jābūt motivācijai – Miķelis redzot visas tās šausmas kas pie mums notiek – jūtas izspēkots un tuvākajā laikā neko nerakstīs, paspēlēsies labāk ar mazbērniem,… Lasīt vairāk »

Artis Zvirgzdiņš

Miķeli, ja nevēlies blogā rakstīt, bet gribi, lai visi izlasa tavus apcerējumus par oksimeronu arhitektūru (vai citām tēmām), — saliec vienā rakstā un atsūti, publicēšu. Tad ar tur var apakšā diskusiju komentāros veidot. Tas, ka pie katra raksta vēlies savu malt, — nu tas diezgan nomācoši un arī neliekas dikti cienīgi. Un nav jau tā, ka man vienam tas būtu apnicis, — tādus skumjus un nožēlas pilnus vērtējumus par tavām izpausmēm man nākas regulāri saņemt no citiem, kad kādas sarunas A4D lietai pievēršas. Taisnības labad gan jāsaka, ka ir arī pa kādam tevis aizstāvim dzirdēts, tomēr — ja sāktu mērīt,… Lasīt vairāk »

Miķelis

Oksimorons, – e vietā o. Tu, Arti, lūdzu pajautā citiem, kad viņis sūkstās un pavēro reakciju, – ko tad kolēģi – ar sudraba karotīti mutē piedzimuši? Mēģināju tikai kurt to uguni, lai tas katliņš vārās, jo tā kā bija krīze, kādam jau tā diskusija bija jāuztur. 20-25% nemaz nav slikts rezultāts, zinot arhitektu sabiedrības sašķeltību un centrēšanos sevī. Par hiperaktivitāti. Katram ir kāds savs ātrums kā dzīvot un reaģēt uz notikušo. Kāds varbūt visu dienu skatās laukā pa logu, bet tikai vakarā no sevis izspiež divus vārdus – ….labs laiks…., es parasti apdomāju un komentēju to kas liekas aktuāli un… Lasīt vairāk »

Miķelis

P.S. Par mālējiem. Šeit gan jūtos cienījamā kompānijā: Profesors maļ par ēku, kuru vajadzēja integrēt LNB, nevis nojaukt un cik slikti ir kaut ko būvēt uz AB dambja, nerunājot par jūgendstilu, kur šķiet jau uzmalts vesels tankers, Vents mala par 1 miljarda vērto RB loku, Ingurds mala ar blogiem par konkursiem, Andis mala par Arhitektūru ar tādu skaistu melodiju, Dārts par nepieciešamību visiem beidzot aizstāvēt savu tirgu, Tu pats par to cik labi ka pie mums mūsu darbs tiek ārzemniekiem un veidojas konkurence, vesela jaunā kritiķu audze par to cik labs ir lietuviešu zeltījums LNMM, – tā kā mana mazo… Lasīt vairāk »

6
0
Lūdzu, komentējietx