Pirmā Baltijas valstu arhitektu tikšanās Rīgā

12.decembrī, pēc Rīgas pilsētas arhitekta Jāņa Dripes uzaicinājuma, Rīgā uz pirmo Baltijas valstu galvaspilsētu arhitektu tikšanos ieradīsies Tallinas un Viļņas pilsētu galvenie arhitekti un Arhitektu savienību līderi.

Tikšanās mērķis ir piedalīties Rīgas pilsētas arhitekta biroja un Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta rīkotajā Baltijas valstu arhitektu konferencē par administratīvā centra izveidi Torņkalnā, kas norisināsies 11. un 12. decembrī, Rīgas domē. Konferencē uzstāsies dažādu nozaru pārstāvji no Latvijas, Baltijas valstu galvaspilsētu amatpersonas un investori.

Baltijas valstu galvaspilsētu arhitekti darba sarunās plāno apspriest Rīgas, Viļņas un Tallinas jauno centru veidošanās problēmas un augstbūvju izvietošanas telpiski — kompozicionālos aspektus.

Triju galvaspilsētu arhitektiem 11.decembrī paredzēta darba tikšanās ar vicemēru A.Ārgali un attīstības komitejas vadītāju E.Krastiņu. 12.decembrī, plkst.11.00 preses konferencē kopā ar Rīgas mēru A.Aksenoku piedalīsies Rīgas pilsētas arhitekts Jānis Dripe.

Paredzams, ka šādas — profesionāli — konsultatīvas tikšanās varētu organizēt vienu reizi pusgadā, kādā no Baltijas valstu galvaspilsētām ar konkrēti tai izvirzītu galveno tēmu.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx