Pasniegs Ainavu arhitektūras balvu

Latvijas Ainavu arhitektūras balvas (LAABA) rīkotāji aicina uz balvas svinīgo ceremoniju 13. septembrī no plkst. 16.00 līdz plkst. 20.30 ārtelpā, Trijādības ielā 1,  Klīversalas kvartāla dārzā, Āgenskalna līča krastā.

Ceremonijā tiks pasniegti diplomi un balvas LAABA 2019 dalībniekiem trīs nominācijās — Ārtelpā, Personības un Procesi. Pasākums noritēs trijās daļās — nominantu apbalvošana, saviesīgā daļa un laureātu apbalvošana. Sajūtu dārzos LAABA dalībnieki un viesi tiks aicināti uz River Breeze Rezidence dzīvokļu apskati, balvas dalībnieku izstādi, kā arī atbalstītāju prezentācijām.

Latvijas Ainavu arhitektūras balva tiks pasniegta Latvijā pirmo reizi. Tā ir Latvijas ainavu arhitektūras profesionāļu labāko sasniegumu skate, kura tiek veidota kā laikmetīgs, nozares daudzveidībai atvērts pasākumu kopums. Balvas virsuzdevums – veicināt izpratni par ārtelpu kā nacionālās kultūrtelpas neatņemamu un neaizstājamu sastāvdaļu, kā sociāli, ekoloģiski un ekonomiski nozīmīgu cilvēku koprades produktu. LAABA visās nominācijās ir iesniegts 81 pieteikums.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx