Latvijas jauno dizaineru darbi 2007 Maskavā

Ar atzinīgo otro vietu no ikgada mēbeļu izstādes Saloni WorldWide Moscow, kas no 10.—13.oktobrim norisa Maskavas izstāžu kompleksā Crocus Expo, mājās atgriezās jauno latviešu dizaineru tandēms Anastasija Mass un Elīna Bušmane. Godalgotais tējas galdiņš nākamgad tiks izstādīts Milānā.

Jau trešo gadu izstādes Saloni WorldWide Moscow jauno dizaineru konkursā SaloneSatellite Moscow sekmīgi piedalās arī  latvieši, šogad — 13 dizaina studenti no Latvijas Mākslas akadēmijas: Svjatoslavs Aleiņikovs, Evita Berga, Andrejs Ivanovs, Svetlana Kuraloviča, Baiba Linga—Bērziņa, Agnese Meluškāne, Tamāra Orjola, Ervins Pastors, Jānis Valdmanis, Krista Guntra Vītoliņa, Andris Vītoliņš, Elīna Bušmane un Anastasija Mass.

Starp 28 konkursa kārtībā atlasītiem dalībniekiem no Krievijas un Baltijas valstīm Anastasijas Mass un Elīnas Bušmanes (Directdesign) dizaina kopddarbs — tējas galdiņš TEABLE tika novērtēts ar atzinīgo otro vietu. Pirmajā un trešajā vietā ierindojās Lietuvas jaunie dizaineri — Lataitis Mantas un Paulius Savickas. Balva pirmo trīs vietu ieguvējiem ir bezmaksas ekspozīcijas stends nākošā gada SaloneSatellite Milano.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
2 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
lektors

interesanti, vai censoņu autortiesības ir aizstāvētas.

lektors

interesanti, vai censoņu autortiesības ir aizstāvētas.

2
0
Lūdzu, komentējietx