Latvijas arhitekti starp Eiropas klimata advokātiem

Līdz 26. maijam Britu padome aicina arī 18—35 gadus jaunus, sabiedriski aktīvus latviešu arhitektus pieteikties dalībai starpdisciplinārajā komandā, kas piedalīsies jūnijā uzsākamajā projektā Eiropas Izaicinājums. Tā ir trīs gadus ilga kampaņa ar mērķi veicināt pāreju uz klimatam draudzīgu un atbildīgu sabiedrību.

Globālās klimata programmas ietvaros ar šāgada jūniju Britu padome uzsāk vērienīgu projektu Eiropas Izaicinājums (Challenge Europe). Projekta virzītājspēks būs tā dalībnieki — klimata advokāti — radoši dažādu nozaru speciālisti, kas veltīs savu laiku un talantu klimata risinājumu meklēšanai.

Eiropas Izaicinājuma filozofija ir vienkārša: radīt virzītājspēku, izmantojot sadarbību, zināšanu un informācijas apmaiņu, novatorismu un aizrautību. Projekta ietvaros Britu padome plāno piesaistīt vairāk nekā 200 radošus un aizrautīgus klimata advokātus no 15 Eiropas valstīm, kas izstrādās vairāk nekā 40 praktiski īstenojamas idejas, lai jau tuvā nākotnē veidotu klimatam draudzīgu sabiedrību.

Baltijas valstīs tiek veidota starpdisciplināra komanda, kurā kopīgi darbosies 25 pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Gada laikā projekta dalībnieki izstrādās trīs konceptuālas un īstenojamas idejas kā ietekmēt uzņēmējdarbību, likumdošanu vai cilvēku uzvedību, lai risinātu klimata jautājumus. Baltijas klimata advokātu komanda pievienosies pārējo Eiropas valstu 15 klimata advokātiem un vienoti strādās, lai meklētu radošus risinājumus klimata problēmu novēršanai.

Ja Tevi projekts ieinteresēja, aizpildi Britu padomes mājas lapā pieejamo pieteikuma formu un nosūti to Britu padomei uz Ievas Muižnieces e—pasta adresi ieva.muizniece@britishcouncil.lv līdz šī gada 26.maijam. Kandidātu atlasi veiks neatkarīga projekta partneru un ekspertu grupa.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx