«Latvijas Architektūra» — uz Jūsu galda 2019. gadā

Žurnāls «Latvijas Architektūra» pateicas visiem, kas bijuši uzticīgi žurnālam un to abonējuši, un priecāsies par tiem, kuri žurnālu abonēs 2019. gadā.

 

«Latvijas architektūras» uzmanības centrā ir gan teritorijas plānošana, ēku projektēšana, gan ēku interjeri un priekšmetu dizains gan mūsdienās, gan pagātnē, kā Latvijā, tā ārpus tās. 2018. gadā rakstījām par veselīgu arhitektūru, atbildējām uz jautājumiem- kas ir valstiska ainava, kā mūsu valsts tiek plānota un kā tiek iekārtotas publiskās iekš- un ārtelpas.

2019. gadā sekosim Rail Baltica un Skanstes tramvaja projektam, rakstīsim par ēku atkārtotu lietošanu pēc to pārbūves, publicēsim jaunākās Rīgas viesnīcas, trendīgākās kafejnīcas un restorānus, iekļūsim ekskluzīvajos mājokļos Magdalenas nami Antonijas ielā, River Breeze Klīversalā u.c., turpināsim ieskatīties Latvijas vēstniecībās un parādīsim maz zināmus latviešu arhitektu darbus ārzemēs, kā metropolitēna staciju Maskavā, un ārzemnieku veikumu Latvijā, arī valsts perifērijā.

Aicinām Jūs kļūt par žurnāla «Latvijas Architektūru» abonentu 2019. gadam un paldies, ja esiet jau to izdarījuši!

Cieņā, Jūsu
Dr.arch. Jānis Lejnieks
Žurnāla «Latvijas Architektūra»
galvenais  redaktors

 

Izdevīgāk un ērtāk žurnālu abonēt vietnē www.abonesana.lv ievadot īpašo pastāvīgā abonētāja kodu AB357 un saņemot iespēju abonēt žurnālus par speciālajām cenām. Tāpat visi žurnāla abonētāji piedalās Lielajā abonēšanas loterijā, kurā var laimēt kādu no 42 dažādām bavām, kopējais balvu fonds pārsniedz 16 500 eiro!

Žurnālu izdevniecība Lilita 
Abonēšanas daļa

 

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx