Latviešu arhitekti dodas uz konferenci Pēterburgā

21.septembrī Rīgas dienu Sanktpēterburgā ietvaros notiks pilsētu konference Rīga—Sanktpēterburga. Arhitektūras un dizaina loma ilgtspējīgas pilsētvides attīstībā.

Laikā no plkst.09.30—16.00 viesnīcas Ambassador 1.stāva zālē, Rimska Korsakova prospektā 5—7, Sanktpēterburgā pilsētu konferencē Rīga—Sanktpēterburga. Arhitektūras un dizaina loma ilgtspējīgas pilsētvides attīstībā ar priekšlasījumiem Krievijas kolēģiem piedalīsies Latvijas arhitekti — Rīgas pilsētas arhitekts Jānis Dripe sniegs lekciju Rīgas urbānā attīstība. Izaicinājumi un pārmaiņas, uzstāsies arī arhitekti Zaiga Gaile, Ruta Kruskopa, Andis Cinis un Juris Poga. Konferences moderatora lomā — Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta Ekonomikas pārvaldes vadītājs Igors Graurs. Pieredzē dalīsies arī krievu arhitektūras institūciju pārstāvji  — Sanktpēterburgas valdības Pilsētbūvniecības un arhitektūras komitejas vadītājs Aleksandrs Viktorovs, kā arī Krievijas Arhitektu savienības un Sanktpēterburgas Arhitektu savienības priekšsēdētāji. 

Plkst.14.00 turpat, viesnīcā Ambassador Rīgas dienu Sanktpēterburgā ietvaros pirmoreiz tiks pasniegta starptautiskā balva Sieviete dizainā un arhitektūrā. Prēmiju plānots piešķirt katru gadu kādai arhitektei un dizainerei par sasniegumiem savā profesionālajā darbībā kādā no organizācijas FCEM (Les Femmes Chefs d’Entreprises Mondiales / The worldwide network of women entrepreneurs) 60 dalībvalstīm visā pasaulē. Nominācijas izvirza savu darbību Latvijā šogad uzsākusī FCEM nodaļa sadarbībā ar Baltijas Arhitektūras centru.

Rīgas dienas Sanktpēterburgā notiks no 20.—23.septembrim.   

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
6 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
lielupe

ļoti laicīga informācija no rīgas domes puses

I.M.

Turklāt nepilnīga. Cik zinu, par latviešu dizainu un interjeru stāstīs arī Armands Vecvanags.

Elins

BY SPRITE

Elins

BY SPRITE

lielupe

ļoti laicīga informācija no rīgas domes puses

I.M.

Turklāt nepilnīga. Cik zinu, par latviešu dizainu un interjeru stāstīs arī Armands Vecvanags.

6
0
Lūdzu, komentējietx