Krievijas arhitektūras dienas

8.septembrī Krievijas arhitektūras dienu ietvaros Jūrmalā atklās informācijas centru un izstādi Krievijas jaunā arhitektūra.

Septembrī Krievijas Arhitektu savienība rīko Krievijas arhitektūras dienas Latvijā, kuru mērķis ir iepazīstināt ar paveikto arhitektūras un pilsētbūvniecības jomā Krievijā un citās NVS valstīs. Šajā laikā notiks arī divi galvenie pasākumi — informācijas centra atklāšana un izstāde Krievijas jaunā arhitektūra. Izstādi pasākuma rīkotāji iesaka apmeklēt, jo tā rādīs ne tikai Maskavas un citu lielo pilsētu sasniegumus, bet arī arhitektūras attīstību Krievijas reģionos. Arhitektūras dienu laikā Latvijā viesosies arhitekti no Maskavas, Kazaņas, Irkutskas, Sanktpēterburgas, Permas u.c. Viņu vidū būs arī Maskavas galvenais arhitekts A.V.Kuzmins.

Izstādes Krievijas jaunā arhitektūra un izdevniecības Salon Press arhitektūras konkursa laureātu izstādes atklāšana — 8.septembrī plkst.13.00 Jūrmalas muzejā Jūrmalā, Tirgoņu ielā 29. Izstāde Jūrmalā būs apskatāma divas nedēļas. Vēlāk to ir plānots izrādīt Rīgā un Ventspilī.

Krievijas un Baltijas arhitektūras un informācijas centra prezentācija — 8.septembrī plkst.18.30 Jūrmalā, Tērvetes ielā 12.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx