Konkurss Daugavas sporta nama priekšlaukumam

Rīgas Austrumu izpilddirekcija rīko atklātu metu  konkursu Daugavas sporta nama priekšlaukuma rekonstrukcija ar mērķi — saņemt ideju labiekārtojuma risinājumam, kas veicinātu sporta un kultūras dzīvi apkaimē un piesaistītu tūristus. Termiņš — 3. aprīlis.

Dalībniekiem, ņemot vērā esošos kokus, priekšlaukumā jāizvieto divus tēlnieka Gļeba Panteļejeva radītos objektus — Basketbola Slavas grozu un skulptūru Valdemārs Baumanis*, kas simbolizē komandas un personības vienotību. Objekti ir saistīti idejiski, estētiski un kompozicionāli. Tos paredzēts izgatavot no nerūsējošā tērauda un dzidrinātā stikla. Laukuma labiekārtojums veidojams vienotā stilistikā ar ēku, tam jāveicina iespēju izzināt sporta vēsturi, kā arī sarīkot pasākumus — Latvijas basketbola izcilību godināšanu un saņemt informāciju par ēkā esošo Basketbola muzeju. Laukumam jāintegrē pieguļošo ielu, autostāvvietas un tramvaja pieturvietu, respektējot Krišjāņa Barona ielas iekārtojumu.

Konkursa žūrijas komisijas priekšsēdētājs — Dmitrijs Pavlovs, Rīgas Austrumu izpilddirekcijas izpilddirektors; komisijas locekļi: Edgars Šneps,  Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs; Māra Bokaldere,  Bērnu un jauniešu basketbola skolas Rīga direktora vietniece administratīvajā darbā; Aija Erta, biedrības Latvijas basketbola mantojums valdes locekle; Dina Vīksna, Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora vietniece, Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece; Agrita  Maderniece, Būvvaldes Arhitektūras pārvaldes Arhitektu un teritorijas plānotāju nodaļas vadītāja vietniece; Nauris Piļāns, Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas Arhitektūras daļas speciālists; Edgars Neilands, arborists, Rīgas pilsētas arhitekta kolēģijas pārstāvis; Jānis Krastiņš, arhitekts, RTU profesors un Daiga Veinberga, ainavu arhitekte.

Konkurss ir publicēts IUB mājaslapā, kā arī visi dokumenti ir atrodami eRiga interneta vietnē, sadaļā: Visi e-pakalpojumi > Iepirkumi > Pasūtītājs: Rīgas Austrumu izpilddirekcija.

Konkursa prēmiju fonds — EUR 6000
Darbu iesniegšanas termiņš — 3. aprīlis

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx