Karstākais dizaina mēnesis Latvijā

Ceturtdien, 3.jūlijā plkst.18.00 Latvijas Mākslas akadēmijas aulā un 2.stāva vestibilā atklāj Dizaina nodaļas Funkcionālā dizaina, Vides mākslas un Metāla dizaina katedru maģistra un bakalaura diplomdarbu izstādi DIZ, DIZ, AI, AI. Dizains—karsts. Izstāde būs apskatāma līdz 24.jūlijam, tās laikā notiks semināri.

Latvijas Mākslas akadēmija ir vieta, kur mācās Latvijas jaunie profesionālie dizaineri. Tā ir vieta, kur top jauni, inovatīvi un radoši dizaina risinājumi. Ik gadu LMA Dizaina nodaļu diplomandi rīko savu darbu izstādes.

Šāgada jauno profesionālo dizaineru diplomdarbu izstāde DIZ, DIZ, AI, AI. Dizains—karsts ir arī satikšanās vieta jaunajiem dizaineriem un industrijas pārstāvjiem, kur iepazīties ar darbiem piemērotas un laikmetīgas vides veidošanā. Starp šāgada diplomandiem ir dizaineri, kuriem jau ir sadarbības pieredze ar ražotājiem, kuru izstrādātie dizainparaugi ieviesti ražošanā Latvijas uzņēmumos un kuri jau guvuši atzinību starptautiskos dizaina konkursos.

Dizains ir instruments pievienotās vērtības radīšanai un inovāciju procesa dalībnieks. Aktuāla nav tikai profesionālu dizaineru piesaiste ražošanai, arī ražotāju vēlēšanās sadarboties ar profesionāliem dizaineriem. Tādēļ izstādes laikā tiek organizēti dizaineru un uzņēmēju sadarbības un satikšanās semināri:

3.jūlijāZviedrijas materiālu bibliotēkas darbnīca
Seminārs par jauno un inovatīvo materiālu iespējām, pielietojumu un izmantošanu produktu ieveidošanā un ražošanā

17.jūlijāDizaineru un sadarbības partneru labās pieredzes diena
Pirmā «kontaktbirža» Latvijas ražotājiem un dizaineriem

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
14 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Blokz

Visiem iesaku aiziet. Būs augstākās raudzes dizains no latvijas. Pats arī piedalīšos otrajā dienā. Varbūt ir kāds, kas uzrakstītu rekomendācijas vēstuli? Bukmeikeri ielika 5 acis. Skat dizainu>

Ķēniņš Zaķēniņš

Diezgan smuki. Saskaņotas latviskas krāsas, eleganta asimetrija, kā arī pārliecinošs caurspīdīgā / necausrpīdīgā kontrasts. Redzams, ka autoram gaume nav svešs jēdziens. Cerams, ka arī gultas pārklājs un sekcija pārliecinoši izturēta šai pašā autentiskajā stilā un koloristikā. Bargs kritiķis gan mazliet varētu piekasīties pie aizkaru stangas nobeiguma – apaļais liekuma nodod, ka tie nav tīrie 80tie. Bet zinātājs atzītu, ka autors ir uzrādijis augstu meistarības pakāpi, niansēti izspēlējot pārliecinošu fusion agrīno 90to virzienā, mijot klasisko stilu ar moderno. To apliecina arī elegantā baltā līnija sienas augšmalā, kas optiski paaugstina griestus. 8,5 acis (diemžēl viena acs nost par to, ka uz loga… Lasīt vairāk »

Taigars

diemzjeel foto nepaarliecina 🙁

bet katraa zinjaa bonuss par iniciatiivu un paldies par info

buus vien jaaaizchaapo 😉

una

tas ir kāds joks? tā ilustrācija?

.

man ar’ liekas, ka joks! 🙂

Blokz

Papētiet vārda DIZAINS pielietojumu LV telpā. Uzreiz sapratīsiet kas ir/nav joks. Izrādās Rīgā ir pat sava Dizaina Fabrika, jeb laikmetīgās laiktelpas asonanse. Interaktīvs iztēles ceļojums ar dzejas palīdzību.

jtd

Vismaz pašam līdz šim šajā portālā tik pozitīvi ironisku attieksmi pret lietām nebija nācies pamanīt. Tā turēt! Arhitekti nav nekādi sausiņi, pasaules praksē tas gana bieži vērojams.

Juhanson The Great

Rādās, ka tu aiz pārliekas sajūsmas ar sauss nepaliksi. Pasaules praksē jau tas novērots.

"Tā turēt!"

Izomat

zvērīgi, burvīgi un satriecoši, pilnīgi satriecoši… Priecājos, ka Latvijas Mākslas Akadēmijas absolventu darbi ir ģeniāli, gandrīz visi!

14
0
Lūdzu, komentējietx