Iveta Ansone — Liepājas galvenā arhitekte

Ar vienbalsīgu Liepājas domes lēmumu šodien Liepājas galvenā arhitekta amatā ar 2006.gada 2.oktobri apstiprināta pašvaldības iestādes Liepājas pilsētas Būvvalde, Liepājas Speciālas Ekonomiskās zonas un Karostas arhitekte Iveta Ansone.

Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks Gunārs Ansiņš, komentējot Liepājas domes sēdes lēmuma projektu ar kārtas numuru 28 par Liepājas pilsētas galveno arhitektu, izteica prieku, ka amatam izvirzīta ilggadējā kolēģe darbam pašvaldībā, un aicināja atbalstīt viņas kandidatūru arī deputātus. 14 deputāti, klāt neesot Imantam Resnim, vienbalsīgi balsoja par Ivetu Ansoni kā nākamo Liepājas galveno arhitekti.

Ansone, saņēmusi apsveikumus no Liepājas mēra, pilsētas izpilddirektora, Būvvaldes vadītājas un bijušā Liepājas galvenā arhitekta, apsolīja «nenodarīt pāri Liepājai».

Pašvaldība Ansoni piesaka kā pieredzējušu speciālisti pilsētbūvniecībā. 1986.gadā beigusi Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un celtniecības fakultāti, karjeru viņa sāka kā ainavu arhitekte kolhozā Dundaga, vēlāk strādājusi AKA birojā. Būvvaldē strādā kopš 1994.gada un pildījusi pilsētas galvenās mākslinieces, Liepājas SEZ un Karostas arhitektes, kā arī Liepājas SEZ teritorijas plānotājas pienākumus.

Apstiprināta arī Liepājas pilsētas Būvvaldes nolikuma jaunā redakcija.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx