Event City noslēgums Cēsīs

Event City ietvaros 55 dalībnieki piecās tematiskās darbnīcās apsprieda Cēsu telpisko un sociālo vidi, kā arī būvēja pagaidu instalācijas vecpilsētā. Noslēguma pasākuma programmā paredzētas projektu prezentācijas, izstādes atklāšana un vides instalāciju iedarbināšana.

Rīgas Tehniskās universitātes starptautiskā vasaras skola arhitektūras un pilsētplānošanas studentiem jau desmit gadu garumā sevi apliecina kā alternatīvu izglītības modeli, kas apvieno teorētisku apmācību ar inovatīvām dizaina un izpētes metodēm. Vasaras skola ik gadus piesaista internacionālu mācībspēku komandu, ko veido jauni profesionāļi ar studiju un darba pieredzi labākajās Eiropas augstskolās un birojos.

Savā jubilejas gadā vasaras skola pirmo reizi vēra durvis publiskām lekcijām, uzņēma Local artists for regional development programmas dalībniekus un veidoja telpiskas konstrukcijas pilsētvidē. Norisinoties vienlaicīgi ar Cēsu mākslas festivālu, likumsakarīgi, ka skolas fokuss šoreiz ir notikumu un pilsētas mijiedarbība.

Piektdiena, 10. augusts

11.00 — 14.00 Mainītava: funkcijas pielaikošana Cēsu profesionālajai vidusskolai Lielajā Skolas ielas ielā 6. Sadarbībā ar Cēsu apmaiņas punktu.

15.00 — 18.00 darbnīcu prezentācijas un publiska diskusija, Afterparty izstādes atklāšana Cēsu profesionālajā vidusskolā Lielajā Skolas ielā 6.

19.00 vides instalāciju atklāšana: Demogrāfijas cilpa, Pērkona mašīna un Trušu dzīres agrākajā Pionieru laukumā.

Dalīties ar ierakstu:

Pievienot komentāru

avatar
10000