Eiropas ainavu arhitektūras studentu sanāksme

ELASA ir labi atpazīstama studentu, akadēmiķu un profesionāļu vidē visā Eiropā. Studentu sanāksme notiek jau 20 gadus, katru gadu sniedzot iespēju satikt jaunus ainavu arhitektus no visas Eiropas un pasaules, uzlabot zināšanas, dalīties pieredzē un, protams, iegūt jaunus draugus visā pasaulē. Ikreiz sanāksme norisinās citā valstī, un to organizē vietējā studentu biedrība.

Šī gada tēmā Pimp My Woodland iekļauta moderno nākotnes pilsētu plānošana, ekoloģiskā dzīves veida popularizēšanu, tā integrēšanu pilsētvidē un ikdienas dzīvē. Dažādu zaļo zonu — parku, koku aleju, piepilsētas degradēto mežu atjaunošanu un to izveide par būtiskiem rekreācijas un dabas vides elementiem. Ideju meklēšana dabā un dabas tehnoloģiju izmantošana, lai veidotu 21. gadsimta ilgtspējīgas zaļās pilsētas un publiskās vietas. Dalībniekiem būs jāatrod veidi, kā mainīt sabiedrības uztveri par pilsētu un to, kā tai vajadzētu izskatīties.

Eiropas ainavu arhitektūras atudentu sanāksme Latvijā tiek plānota, lai pēc iespējas labāk varētu atspoguļot Latvijas ainavas unikalitāti, mainīgumu, dažādību un skaistumu, kā arī dotu savu artavu tās pilnveidošanā. Dalībniekiem šo trīspadsmit dienu laikā būs iespēja paviesoties Jelgavā, izbaudīt Jūrmalas smilšainās pludmales, apskatīt aizsargājamās teritorijas Slīterē, skicēt Gaujas senleju, baudīt daudzveidīgu Rīgas auru.

Programma neiekļauj tikai ekskursijas un citu apskates objektu apmeklēšanu, bet arī darbu grupās, radošas darbnīcas, publiskas prezentācijas, ārzemju un latviešu vieslektoru lekcijas utt. Caur šīm aktivitātēm mēs ceram radīt pozitīvas emocijas, jaunas iepazīšanās un pats galvenais jaunas informācijas apgūšanu un viedokļu apmaiņu.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
2 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
landscape babe

hurray!

landscape babe

hurray!

2
0
Lūdzu, komentējietx