Dzīves telpas kvalitātes laboranti

No 6.—9.aprīlim radošajā telpā Tasty sadarbībā ar Design Store būs atvērtas foto, gaismas un dizaina radošās laboratorijas, kurās aicināti piedalīties arhitektūras un dizaina studenti, kā arī citi radošuma interesenti. Laboratoriju dienas noslēgsies ar skaņas instalāciju uzvedumu Nice & Qustic Chillout Session.

«Ar šo laboratoriju pasākumu vēlamies aizsākt tradīciju pulcināt kopā cilvēkus radošam grupu darbam, lai dalītos pieredzē, rosinātu diskusiju un apskatītu dažādus jautājumus, kas skar mūsu dzīves telpas kvalitāti,» skaidro viena no radošās telpas Tasty  īpašniecēm Ilze Začeste. Jau no pagājušā rudens Tasty rīko dizaina, dizaina izglītības un citu radošu izpausmju pasākumus un izstādes.

Foto laboratorijā kopā ar foto apvienības Laboranti speciālistiem dalībnieki varēs gūt prieku par procesu, ko sagādā fotografēšana. Kopīgiem spēkiem, ieguldot savas idejas, sajūtas, laiku un veiklu roku kustības, viņi radīs foto vēsti. Vēsts formu — jautru, dramatisku vai traģikomisku — izvēlēsies paši laboratorijas dalībnieki.

Gaismas laboratorija ir izzinošs pasākums, kurš ļaus dalībniekiem ieraudzīt gaismas šķietami ne(pa)redzamo dabu. Arhitekte Ilze Kundziņa ar praktiskiem piemēriem palīdzēs iepazīt mākslīgās gaismas raksturu — tās krāsu, intensitāti un virzību — un ieraudzīt tās mijiedarbību ar apkārtējo vidi un materiāliem, kā arī izzināt paša cilvēka gaismas uztveri.

Dizaina laboratorijā kopā ar vides dizaineri Zīli Dāvidsoni interesenti meklēs dizainu vidē mums visapkārt, domājot un diskutējot, kur pietrūkst dizaina risinājumi un kā padarīt mūsu dzīves telpu vēl ērtāku un patīkamāku.

Laboratoriju dienas noslēgs Nice & Qustic Chillout Session, kuras laikā skaņas instalāciju radīšanas piedzīvojumu ar paša komponētām dziesmām brīvā improvizācijā veidos Japānas Kaķis, spēlējot tikai elektrisko ģitāru.

Noslēguma daļā video instalāciju mākslinieks VJ Max Voitech stāstīs par VJ kultūru Latvijā. Siltos dub un jazz ritmos kopējo vakara noskaņu veidos DJ Appel ar VJ Max Voitech.

Dalība laboratorijās — bez maksas, iepriekš piesakoties: info@tastyshop.lv

Plašāks laboratoriju norišu apraksts šeit

Radošo laboratoriju programma

6.aprīlis 16.00 — Foto laboratorija/Laboranti — fotoapvienība
7.aprīlis 19.00 — Gaismas laboratorija/Ilze Kundziņa, Dipl.Arch. RTU, MSc KTH
8.aprīlis 16.00 — Dizaina laboratorija/Zīle Dāvidsone, LMA, vides dizains, BA
9.aprīlis 20.00 — Nice & Qustic Chillout Session

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx