Diskusijas par Rīgas teritorijas plānojumu

Ceturtdien, 5.februārī plkst.17.00 Rātsnama 1.stāva Sēžu zālē uz pārrunām par Rīgas teritorijas plānojuma 2006.—2018.gadam grozījumu pirmo redakciju īpaši aicināti LAS, RTU APF, būvinženieru un teritoriālplānotāju apvienību pārstāvji. Sabiedriskās apspriešanas ietvaros līdz 16.februārim plānotas vairākas citas diskusijas.

Diskusiju plāns:

5.februārī plkst.17.00 ar Latvijas Arhitektu savienības, Latvijas Būvinženieru savienības, Rīgas Tehniskās universitātes Arhitektūras un Pilsētplānošanas fakultātes pārstāvjiem un Latvijas Teritoriālplānotāju asociācijas pārstāvjiem

Kolēģiem izsūtītajā vēstulē LAS valdes priekšsēdētājs Sergejs Ņikiforovs aicina nepalikt vienaldzīgiem un rūpīgi izvērtēt sabiedriskajai apspriešanai piedāvātā materiāla un veikto grozījumu atbilstību Rīgas pilsētas attīstībai, vienlaikus raugoties gan no arhitektu, gan arī pilsētas iedzīvotāju un attīstītāju viedokļiem. «Galīgajā redakcijā pieņemtais dokuments noteiks pilsētas vides veidošanas nosacījumus uz nākošajiem desmit gadiem, kas ir pietiekoši ilgs laika periods, salīdzinot ar 800 gadus ilgo Rīgas būvvēsturi.»

10.februārī plkst.17.00 ar Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācijas Lanīda pārstāvjiem

12.februārī plkst.17.00 ar nevalstisko organizāciju pārstāvjiem

16.februārī plkst.18.00 uz diskusiju aicināti iedzīvotāji un citi interesenti

Plānots, ka visas diskusijas varēs vērot tiešraidē Rīgas domes mājas lapā.

Šeit skaties darba laikus un vietas — lai iepazītos ar Rīgas teritorijas plānojumu 2006.—2018.gadam, tā grozījumiem un citiem plānošanas dokumentiem, lai saņemtu Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta speciālistu sniegto konsultāciju, kā arī lai iesniegtu ierosinājumus.

Līdz 17.februārim rakstiskus priekšlikumus var iesniegt arī par Vides Konsultāciju Birojs izstrādāto Stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma pārskatu un tā kopsavilkumu Rīgas teritorijas plānojuma 2006.—2018.gadam grozījumiem:

Vides Konsultāciju Birojs
Ezermalas ielā 24 / 26
Rīgā, LV—1014
T / F 67557668

birojs@vkb.lv

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
4 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
ļoļiks

šķiet diskusija ir sākusies ar LAS ievadu TVNET #:)

studente

Vai kāds lūdzu nevarētu paskaidrot kā ir norisinājusies kāda no šīm sapulcēm un vai kādi grozījumi tiks veikti!

studente

Vai kāds lūdzu nevarētu paskaidrot kā ir norisinājusies kāda no šīm sapulcēm un vai kādi grozījumi tiks veikti!

ļoļiks

šķiet diskusija ir sākusies ar LAS ievadu TVNET #:)

4
0
Lūdzu, komentējietx