Sintijas Markovas lekcija

Sintija Markova ir Nīderlandē bāzētā biroja MARCKS (Markhoff Architects) vadītāja ar desmit gadu pieredzi arhitektūras un dizaina jomā. Viņas projekti arvien tiek radīti ciešā sadarbībā ar citu jomu profesionāļiem — vēsturniekiem, muzeologiem, investoriem un attīstītājiem, zīmola un mārketinga speciālistiem, inženieriem un grafikas dizaineriem, domājot par arhitektūru plašākā mērogā un aizstāvot inovatīvu un drosmīgu arhitektūru.

Sintija ir dzimusi Argentīnā un izglītību arhitektūrā un pilsētplānošanā ieguvusi Laplatas (La Plata) Valsts universitātē. Pēc pārcelšanās uz Vāciju viņa ir beigusi divu gadu izpētes un dizaina kursu Städelschule mākslas akadēmijā Frankfurtē, profesora Bena van Berkela vadītajā maģistra programmā. Septiņus gadus strādājot kā asociētā arhitekte UN Studio, Van Berkel and Bos Amsterdamā, Sintija ir ieguvusi pieredzi nozīmīgos starptautiskos projektos. Šobrīd viņa ir sertificēta arhitekte gan Nīderlandē, gan Argentīnā.

Šobrīd Rīgā Sintija vada Arhitektūras projektēšanas studiju RISEBA FAD 2. kursa studentiem. Viņas pedagoģiskā pieredze ietver profesora asistentes darbu Laplatas Valsts universitātes Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātē, kā arī lekcijas un projektēšanas darbnīcu vadīšanu dažādās universitātēs Spānijā, Vācijā, Argentīnā un Serbijā. Sintijas īpašā interese ir starpdisciplināri mākslas un arhitektūras projekti, kas tapuši sadarbībā ar kuratoriem un māksliniekiem Ronald Jones, Laurie Makela and Simon Starling un Paola Anziche.

Lekcija

5. novembrī plkst. 18.00 H2O Mediju centra 3. stāva auditorijā, Ūdens ielā 6

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx