BAUAi — 20

Atzīmējot Baltijas Arhitektu savienību asociācijas (BAUA) divdesmitgadi Latvijas Arhitektu savienība rīko trīs Baltijas valstu izstādi 3×20 un aicina uz tās atklāšanu 1.oktobrī plkst. 12.00 Mākslas akadēmijā. Tupinot jubilejas pasākumu plkst. 14.00 RTU galvenajā ēkā paredzētas vairākas lekcijas.

Lekcijas

Igaunijas ekspozīcijas Venēcijas arhitektūras biennālē 2010 kuratore Karen Jagodin klausītājus iepazīstinās ar izstādes konceptu. Latviju prezentēs biroja Sarma & Norde galvenais arhitekts  Visvaldis Sarma ar pārdomām un  asociācijām lekcijā  Elementi. Par Latvijas Nacionālā Mākslas muzeja projekta tapšanas procesu un savu biroju  Processoffice stāstīs starptautiskā konkursa uzvarētājs Vytautas Biekša no Lietuvas. Papildus Igaunijas, Lietuvas un Latvijas arhitektūras studentu īsi priekšlasījumi.
Notiek: RTU ēkā Kaļķu ielā 1, 201 telpā

BAUA 1990-2010

Latvijas Arhitektu savienība, Igaunijas Arhitektu savienība un Lietuvas Arhitektu savienība 1990.gada 14.novembrī dibināja Baltijas Arhitektu savienību asociāciju ar mērķi iesaistīties Starptautiskajā Arhitektu savienībā (UIA) un tās organizētajos pasākumos. 1993. gada jūnijā UIA 18. kongresā Čikāgā BAUA tika uzņemta UIA sastāvā kā reģionāla sekcija. Šogad tiek svinēta apvienības 20. gadadiena un Latvijas Arhitektu savienība pārņem tās vadību uz trīs gadiem.

Izstāde 3×20 Latvijas Mākslas akadēmijā skatāma līdz 30.oktobrim

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
Abonēt
Paziņot par
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx