Ātrās arhitektūras konkurss Londonā

Līdz 16.jūlijam arī latviešu prasīgie, jaunie arhitekti un dizaineri aicināti iesniegt darbus ātrās arhitektūras konkursam Urbantine Project par objekta izveidi Londonas dizaina festivāla hepeningam Tent London 2007, kas notiks laikā no 20.—23.septembrim.

Urbantine Project ir konkurss jaunajiem dizaineriem un arhitektiem ar 10 000 britu mārciņu lielu projekta budžetu brīvdabas objekta izveidei, ko uzvaras gadījumā izstādīs kultūras ļaužu iemīļotajā Brikleinas laukumā Truman Brewery (0,045 km²) kā daļu no pasākumiem jaunajā starptautiskā dizaina izrāžu pieturā Tent London.


Konkursa mērķis — dot nepazīstamiem arhitektiem un dizaineriem citādi grūti sasniedzamo iespēju izrādīt savas idejas Lielbritānijā, tūkstošiem ietekmīgu dizaineru, dizaina ražotāju un pielūdzēju acu priekšā.


Konkursa uzdevums — scenārijs un filozofiska instalācija par 21.gadsimta darbavietu. Objektam jābūt uzstādāmam 48 stundu laikā un diennaktī nojaucamam, turklāt paredzētam uzstādīšanai vairākkārt, piemēram, izstāžu vajadzībai. Maksimālie parametri: 5x5x5 metri. Aprakstam jāsatur vairāk nekā 200 vārdu. 


Konkursa noteikumi, kritēriji, žūrija un pieteikumu forma publicēta Urbantine Project mājas lapā.


Dalības maksas nav. Darbu iesniegšanas termiņš — 16.jūlijs. Jau 26.jūlījā kļūs zināms uzvarētājs.


Balva — objekta realizācija, novietne Tent London 2007, 35 000 arhitektu un dizaineru uzmanība.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx