Arhitektūras diena 2008 Ventspilī atlikta

Ierastie ikgada Ventspils Arhitektūras dienas sarīkojumi, uz kuriem līdzšinēji maija pēdējā piektdienā ventspilnieki gaidīja ciemos arhitektus un citus pilsētvides veidotājus, šogad notiks jau devīto reizi pēc kārtas, taču pirmo reizi rudenī — 3.oktobrī. 

Šāgada Ventspils Arhitektūras diena, kuras ietvaros tradicionāli tiek rīkota arī pilsētas skate Labākie realizētie arhitektūras objekti Ventspilī iepriekšējā gadā, notiks datumā, kad Latvijā atklās Pasaules arhitektūras dienu (oktobra mēneša pirmajā pirmdienā svinami svētki), kuras atzīmēšanai šogad izvēlēta Ventspils. Pēc ventspilnieku domām, apvienotie sarīkojumi bagātinās arhitektūras popularizēšanas pasākumu programmu un nozīmīgumu, kā arī piesaistīs lielāku uzmanību Ventspils attīstībai arhitektūras jomā.


Ventspils jau otro gadu īpaši veiksmīgi startē LAS rīkotajās Latvijas arhitektūras labāko darbu skatēs. Np 2007.gada konkursa 7 balvām ventspilnieki saņēma divas  iekštelpu dizainā un restaurācijā, 2006.gadā no 9 iespējām Ventspils bija labākā trīskārt: rūpnieciskajā arhitektūrā, vides dizainā un arī restaurācijā.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
2 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
...

Neveiksmīgi izvēlēts laiks. Rīgā tajā laikā jau kuro gadu norisinās Dizaina dienas, kas ar katru gadu kļūs plāšakas un interesantākas.

...

Neveiksmīgi izvēlēts laiks. Rīgā tajā laikā jau kuro gadu norisinās Dizaina dienas, kas ar katru gadu kļūs plāšakas un interesantākas.

2
0
Lūdzu, komentējietx