Arhitektu ziemas balle 2006 Ventspilī

2.decembrī arhitekti, mākslinieki, dizaineri un būvnieki aicināti uz ziemas pasākumu Baltā dūna—2006. Ventspilnieki ietur tradīciju un jau sesto gadu kopā ar kolēģiem vecā gada nogales svētku noskaņās izvērtēs iepriekšējā gadā paveikto Ventspilī.

Baltā dūna—2006 notiks jaunajā Ventspils sporta hallē Pārventa. Ballē tiks pasniegta lielā balva — Zoss 2006. Balva ir pārsteigums, to saņem par aktivitāti arhitektūrā Ventspils pilsētā:  labāko projektu, labāko realizāciju, labāko noorganizēto pasākumu, labāko darbu žūrijā, labāko ideju skiču konkursa piedāvājumu, labāko publikāciju vai ieguldījumu Ventspils pilsētas vizuālā tēla veidošanā. Balvas nominācijas izvirza Ventspils Arhitektūras un pilsētbūvniecības nodaļas speciālisti, tās ieguvēju, klātienē balsojot, nosaka pasākuma dalībnieki.

Balvu Zoss (dūnu segu) pasniedz katru gadu, taču to nevar iegūt otrreiz. Laureātus un ikgada labākos notikumus Ventspils arhitektūrā ieraksta Ventspils arhitektu goda grāmatā. Balvas (aitādas spilvenus) pasniedz arī piecās (vismaz) nominācijās Aita vai Auns.

Arhitektu ziemas balle Baltā dūna — 2006

Vieta: Sporta halle Pārventa, Tārgales iela 5a (ieeja no Talsu ielas)
Datums: 2.decembris
Laiks: 17.00—17.30,  dalībnieku ierašanās — pasākuma atklāšana
Apģērbs: svētku tērps
Programmā: Balvu Zoss—2006 un Aita/Auns—2006 nominēšana un pasniegšana, loterija, dejas, uzkodas, piparkūkas, kafija
Dalības maksa vienai personai:
līdz 24.novembrim — 12 Ls
sākot ar 30.novembri — 14 Ls
2.decembrī — 16 Ls

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx