A4D atgriežas

Jūnija vidū A4D piedzīvoja servera avāriju un uzbrukumu sistēmai, kurā glabājās satura rezerves kopijas. Šajā starplaikā tika atjaunots zudušais saturs un radikāli pārtaisīta sistēma, uzlabojot tās drošību.

Šodien A4D atgriežas “ēterā”. Vasara gan ir periods, kad arī arhitektūras jomā notiek stipri mazāk aktivitāšu un nozīmīgu notikumu, tomēr interese un bažīgie jautājumi no lasītājiem apliecināja, ka platformas trūkumu izjūt daudzi. A4D publicētais saturs nu ir atjaunots, tomēr lielākais zaudējums ir pēdējos mēnešos kopš februāra rakstītie lietotāju komentāri, kurus restaurēt nebija iespējams.

Artis Zvirgzdiņš, A4D redaktors

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
4 Komentāri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Līga Apine

Laba ziņa, apsveicu ar atgriešanos! Gluži personīgi žēl par zudušajiem komentāriem. A4d jubilejas ballītē biju pie sevis apņēmusies ierakstīt vienu komentāru reizi nedēļā. Lai uzturētu diskusiju par arhitektūru. Tik bieži neizdevās, bet kaut kas tomēr bija.

Ilze Martinsone

Zudušo komentāru, protams, žēl, bet balta lapa dažkārt ir vieta jaunam sākumam. Nebūdama arhitekte, gaidu profesionāļu diskusiju par Jaunā Rīgas teātra situāciju (pagaidām esmu pamanījusi tikai komentus pie Mārtiņa Vanaga posta FB). Ja lieta nonāks līdz tiesai, vai tās rezultāts spēs ko mainīt līdzšinējā arhitektūras / celtniecības praksē un spēku samēros?

Valdemārs, Zariņš

Es droši vien Ilze nebūšu populārs, bet konkrētais spēlētājs, kas uzstājas ar kvēlām runām, un tā aizmugure, ne par kripatu neatpaliek no “ļaunās mafijas”, iespējams liekulīgāks, tāpēc nemainīsies NEKAS.

Miķelis

Wow! Ir arī dažas labas ziņas 2019.gada augustā. Žēl par komentāriem. Ir vairākas aktuālas lietas un pirmkārt JRT skandāls, kas kārtējo reizi atsedz šeit gadiem diskutēto: 1. Arhitekta vieta būvprocesā – mīļš dekoratīvs sunītis vai kārtīgs buldogs? 2. Design & Build kā pasūtītāja mīļākais jājamzirdziņš un tā sekas arhitektu nodarbinātībai. 3. Atbildības nodalīšana būvprocesā – ZG tikai izkrāsoja bildi par pāļiem 4. “Būvnieku mafija” – kā sekas valsts mēroga korupcijai, politisko partiju finansēšanai caur būvobjektiem un lēņu sistēmai valsts pārvaldē ( ministrijas atrodas ilgu laiku viena politiskā spēka rokās ). 5. BIM – nu piedodiet, būvnieks uzrauj pats BIM modeli… Lasīt vairāk »

4
0
Lūdzu, komentējietx