3. Baltijas koka būvniecības forums aicina

9.–11. maijā Ķīpsalā notiks 3. Baltijas koka būvniecības forums, ko rīko rīko RTU Arhitektūras fakultāte sadarbībā ar vairākiem partneriem.

Pirmajā foruma dienā 9. maijā tiks prezentēti Latvijas un citu valstu koka konstrukciju projekti un paralēli divām konferences sesijām notiks nozares izstāde. Otrajā dienā – 10. maijā būs EUNIC (European Union National Institutes for Culture) lektoru prezentācijas par klimata neitralitāti un citām Eiropas līmeņa aktualitātēm. 11. maijā plānoti izbraukuma semināri uz koka būvniecības objektiem un konstrukciju ražotnēm.

Koka būvniecības veicināšanu daudzās Eiropas valstīs atbalsta starptautiska organizācija un informatīvā platforma «Holzbau Forum». Lai uzzinātu jaunākās tendences un sasniegumus koka būvniecībā, notiek konferences, izstādes un dažādu nozaru pārstāvju tikšanās notiek, kā arī tematiskie forumi un atsevišķu valstu vai valstu grupu forumi.

Kopš 2019. gada ir izveidots arī Baltijas koka būvniecības forums «Forum Wood Bulding Baltic». Pirmais forums norisinājās Igaunijā. Otrais notika Rīgā, bet attālināti, tāpēc Rīgā tiek organizēts arī 2022. gadā forums, bet nākamgad tas notiks Lietuvā.

Baltijas koka būvniecības forumu Latvijā organizē RTU sadarbībā ar «Holzbau Forum» un Tallinas Tehnisko universitāti (Tallinn University of Technology), Latvijas Arhitektu savienību, Latvijas Būvinženieru savienību, Latvijas Būvkonstrukciju projektētāju asociāciju, Meža un koksnes produktu pētniecības un attīstības institūtu, Latvijas Koka būvniecības klasteri, biedrību «Zaļās mājas» un «Koka dienām», Ziemeļvalstu Ministru padomes biroju un EUNIC Latvija organziācijām.

Forums ir komerciāls pasākums ar vērā ņemamu dalības maksu.
Pieteikšanās —  aizpildot reģistrācijas anketu vietnē forumwoodbuilding.rtu.lv

Forums norisināsies angļu valodā. Tā pasākumi notiks katru dienu no plkst. 8.00 līdz 18.00 un būs sadalīti tematiskajos blokos.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
1 Komentri
vecākie
jaunākie visvairāk skatītie
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Miķelis

Piedodiet, bet arhitekti laikam ir stulbi. Kā var izstrādāt tipveida projektus kā 90-gados, atņemot sev darbu un kas notiks kad jaunās 119.sērijas parādīsies visās pilsētās? Ne velti lietuvieši mūs uzskata par žirgu galvām. Krīzes laikā iešaut sev kājā vajag prast 😉 https://m.db.lv/zinas/koka-eku-buvniecibas-veicinasanai-izstradats-tipveida-projekts-507469

1
0
Lūdzu, komentējietx