Helēna Gūtmane — Radi Rīgu!
RADI RĪGU! ir vērtējams kā unikāls pasākums ne vien Latvijas, bet arī plašākā kontekstā. Šis ir lekciju, semināru un radošo darbnīcu cikls, kurā iesaistītie arhitekti, plānotāji, ainavu arhitekti u.c. ne vien ieguvuši izglītības kvalifikāciju un būtiski jaunu izpratni par pilsētu, bet arī izstrādājuši izpētē balstītus vērtīgus priekšlikumus konkrētām Rīgas apkaimēm un vietām, kuru īstenošana turpinās. Tas ir precedents, kas rāda jaunu pieeju iespējamību pilsētplānošanā.
Indra Ķempe un Ingūna Elere — grāmata Liepājiņa
Liepājiņa ir grāmata, kas arhitektūru un pilsētu aplūko neierastā veidā, iesaistot tās tapšanā un līdzdomāšanā ar arhitektūru ikdienā profesionāli nesaistītus cilvēkus, tostarp — arī bērnus. Izdevums ir jauni meklējumi un arī atklājumi arhitektūras un pilsētas aprakstīšanas jomā, stiprinot un attīstot Liepājas identitāti.
Ieva Zībārte — izstāde Sodums. Uliss. Vīrieša ceļojums
Izstāde Sodums. Uliss. Vīrieša ceļojums tika izcelta kā pasākums, kas saveda kopā literatūru un pilsētas publisko telpu. Starpdisciplinārā komanda ļāvusi plašākai sabiedrībai pamanīt un uzzināt vairāk par ievērojamā rakstnieka un tulkotāja Dzintara Soduma mantojumu un slavenā Džeimsa Džoisa romāna Uliss izdošanu latviešu valodā, interpretējot literatūru Rīgas pilsētvidē.
Līga Apine, Edgars Rožkalns, Austra Stupele, Helvijs Savickis — Latvijas ekspozīcija Venēcijas biennālē
Kā izstāde traktējama arī Latvijas ekspozīcija, piedaloties pasaulē nozīmīgākajā regulārajā arhitektūras pasākumā — Venēcijas biennālē. Žūrija novērtēja autoru un kuratoru paveikto, reizē uzsverot, cik svarīga ir valsts dalība šajā forumā, un cerot rosināt atbildīgās amatpersonas turpmāk reaģēt laicīgāk, lai Latvija šo iespēju — pastāstīt pasaulei par sevi caur arhitektūru — varētu īstenot atbilstošāk.