Vai ir kāds?

Vai ir kāds pieteicies un līdz 5.februārim šogad reģistrējies UIA Creativersal KONKURSAM – International Competition For MOLEWA – Ķīnā? ir kāds??

Gribēju piedāvāt sadarbību.

Ir idejas, ir iestrādnes, ir pieredze… gan ne Ķīnā.

Otrs, paralēls jautājums, kas šogad brīnumainā kārtā kļuvis aktuāls, ir – vai būtu kāda PERSONA ar interesi un pieredzi darboties neliela arhitektūras biroja ar solīdu portfolio promotēšanā, ja tā varētu to nosaukt? – popularizēšanā tīmekļa vietnēs, PR aktivitātēs, tekstu un mājas lapas radīšanā un organizēšanā. Nākotnē arī ar pilnu noslodzi.

Iespējamais vēlamais PERSONAS spēju apvienojums varētu būt sekojošs:

“A variants” – vai nu spēcīgs(-a) sacerējumos un rakstos + ar ķērienu, izpratni un kaut minimālu pieredzi arhitektūras un arh.projektēšanas pārdošanā, piedāvāšanā un biroja komercdarbības (marketinga) organizēšanā;

“B variants” – spēcīgs(-a) sacerējumos un rakstos + ar labu vizuālo uztveri, gaumi un stila izjūtu – grafiskā dizaina un attēlu, prezentāciju, portfolio noformēšanas pieredzi.

Arī pietiekama izpratne par mūsdienu arhitektūras virzību, attīstību un darba metodiku, bet jo īpaši – patstāvīga interese par augšminēto, tā pat kā “fluent writing english” – būtu uzskatāmi par obligātu priekšnosacījumu.

Arhitekta izglītība un/vai prasmes un spēja brīvi orientēties un operēt tīmekļa tehnoloģijās varētu tikt uzskatītas par par papildus priekšrocībām.

Savus pieteikumus, piedāvājumus vai priekšlikumus lūdzu adresēt: ingurds@arhitektonika.lv, ar piezīmi “Konkursam” vai “Variants A” vai “Variants B”.

Varam arī sazvanīties – 29207095.

Ar cieņu, Ingurds Lazdiņš, arhitekts

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx