Starptautiskais konkurss – Sibbesborg reģiona dzīvojamo teritoriju attīstība, izmantojot ilgtspējīgās attīstības risinājumus.

Konkursa mērķis izveidot dzīvojamo rajonu ar attīstīto infrastruktūru 70.000 – 100.000 iedzīvotājiem.

Dalībai konkursā aicina piedalīties visus ieinteresētus ar nosacījumu, ka vismaz vienam dalībniekam no komandas ir arhitekta prakses sertifikāts.

Sibbesborga reģions ir viens no visstraujāk attīstītajiem Eiropā. Turpmākas attīstības pamatā ir dzelzceļu mezglu paplašināšana un Helsinki pilsētas infrastruktūras konsolidācija reģionā. Šī reģiona attīstība par kompakto un funkcionālo teritoriju, izmantojot esošo dabas reljefu un reģiona identitāti, paredz ļoti plašas iespējas plānošanā.

Konkursa apgabals atrodas Somijas līča krastmalā, Sipoo municipalitātē, Soderkulla apkaimē, 30km attālumā no Helsinki pilsētas. Reģions atrodas galveno transporta maģistrālu krustojumā – Skandināvija- Krievija- Ziemeļeiropa.

Konkursa uzdevumu risināšana paredz dalībnieku augstu kvalifikāciju dažādās nozarēs, ka piemēram, zemes ierīkošana, transports, socioloģija, ekoloģija un ainavu arhitektūra, ka arī mašīnbūve, enerģētika utt.

Konkursa organizatori plāno labākās darbu idejas izmantot arī citu reģionu plānošanā, kas palīdzēs veicināt jaunu un modernu koncepciju izveidi nākotnē visā pasaulē.

Godalgas:

1. vieta -50 000Euro

2. vieta -40 000Euro

3. vieta -35 000Euro

Informāciju par konkursu un visu dokumentāciju var apskatīt šēit: http://www.sibbesborg.net/

Sagatavots sadarbībā ar informācijas portālu: http://www.arstender.lv

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
.

Paldies par informaciju!

0
Lūdzu, komentējietx