Slice of Architecture: architect Ute Schneider / KCAP Architects & Planners

Piektdien, 8. novembrī, plkst. 17:30 RISEBA Arhitektūras un Dizaina fakultātes atklāto lekciju cikla SLICE OF ARCHITECTURE ietvaros ar vieslekciju uzstāsies arhitekte Ūte Šneidere (Ute Schneider) no KCAP Architects & Planners Cīrihē.

KCAP Architects & Planners ir starptautiski atpazīstama nīderlandiešu arhitektūras un pilsētplānošanas prakse, kas dibināta 1989. gadā. Tās galvenā mītne atrodas Roterdamā (NL), bet paralēli darbojas arī divas filiāles – Cīrihē (CH) un Šanhajā (CN). KCAP ir plaša pieredze lielmēroga pilsētplānošanas projektu izstrādē, darbā pie ūdens piekrastu revitalizācijas, skolu teritoriju un transporta mezglu projektiem. Biroja arhitektūras projektu lokā ir gan daudzstāvu dzīvojamā apbūve, gan izglītības un aprūpes ēkas, kā arī apkalpes būves un daudzfunkcionālas publiskās ēkas. KCAP izstrādāto koncepciju pamatā ir tādi jautājumi kā ilgtspējība, urbanizācija un pilsētu infrastruktūras attīstība, un vīzijas tiek radītas balstoties uz dažāda līmeņa urbānās izpētes programmām. Vairāk informācijas: www.kcap.eu. Lekcija notiks angļu valodā. Uz šo un citām atklātajām lekcijām tiek aicināts ikviens interesents!

Lekcijas notiek RISEBA Arhitektūras un Mediju centrā H2O 6, Ūdens ielā 6, 3. stāvā. Sekojiet informācijai: architecture.riseba.lv.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx