Pikniks noslēdzies

Līdz 07/06, pirmdienas pusdienlaikam saņēmušies, padomājuši, pastrādājuši un iesnieguši darbus konkursam par vasaras estrādi Dundagas pils parkā bija pavisam 7 autoru grupas.

Neņemos komentēt, vai tas daudz vai maz. Laika nebija pārlieku, balvu fonds- kāds iespējams, toties- arī darbiņš- šķietami- ne pārāk grūts. No otras puses, ja tā padomā- ir ko padomāt, bet tas nekad nav bijis tas vieglākais darbelis. Tāpēc vēl jo vairāk paldies tiem, kas gribēja un varēja.

Saņemšanas secībā tie bija darbi ar devīzēm:

DPPE; ZAĻĀ VASARA; FLOK; IIIII;  I;  10.VASARA; NIEDRS 86

Lai nu kā, bet arī žūrijai bija ko padomāt un līdz 7 vakarā knapi tā vien tika galā.

Kā tas nereti mēdz notikt, atbildes uz vieniem jautājumiem uzvanda vēl lielāku kaudzi citu jautājumu un gaidītās skaidrības vietā iestājas negaidīts apjukums.

Neviens no priekšlikumiem nespēja pārliecināt par kādas no iespējamajām estrādes novietnēm pārliecinošu pārākumu. Daži spēja pierādīt pārliecinošu nederīgumu. Arī rezultāts!

Neviens no priekšlikumiem nespēja īsti labi tikt galā ar palīgtelpu apjomiem. Daži tās pārliecinoši atmeta „kaut kur citur”, citi- nepārliecinoši mēģināja tomēr kaut kur tos iestūķēt. Iespējams- jāpārdomā pati šo telpu nepieciešamība skatuves tuvumā.

Daži šķita apmaldījušies nojumju nojumju džungļos, kamēr citi centušies pievērsties minimālima askēzes patosam. (Jā, jā- ir dzirdēts klasiķu teiciens, ka mazāk – nozīmējot vairāk, tomēr drusku vēlāk citi klasiķi bija spiesti secināt, ka dažreiz mazāk gluži vienkārši ir par maz…)

Trīs darbi spēja uzrunāt ar trīs iespējamiem piegājieniem estrādes skatuves apjoma risinājumā un un pārliecināt, ka ir vismaz divas alternatīvas novietnei (Pils vai Tautas nama pusē).

Viens darbs pārsteidza nesagatavotus ar „Bet tagad- pavisam kas cits!” piegājienu. Programmā plānotās vajadzības tas neatrisina, bet – vells lai parauj!- kaut kas tajā tomēr „piedur”! Par to- mazā veicināšana!Tiem trijiem – par sodu, ka neviens nespēja kļūt par pārliecinošu līderi- katram līdzīgās daļās tas, kas palika pāri pēc veicināšanas.

Un tā- laureāti ir:

IIIII – arhitekti Aleksandrs Nedzveds, Visvaldis Sarma;”SARMA & NORDE Arhitekti” SIA,

10.VASARA – arhitekti Gunta Grikmane, Visvaldis Sarma;”SARMA & NORDE Arhitekti” SIA

ZAĻĀ VASARA -Lelde Ancāne – RCK Arhitektūras fakultātes absolvente, Laura Anča – RCK Arhitektūras fakultāte – absolvente, Jānis Nabokins – students;

Veicināšanas balva pretendentam ar devīzi DPPE – SIA “REMM”.

Ārpus protokola- apbrīnas svilpiens Visvaldim Sarmam- par metodiski interesantu segšanu pa visu laukumu! 😉

Ko tālāk?

Šis nav oficiāls žūrijas protokols,ne arī apkopota kritika. Abi sekos.

Pašvaldībai nu ir iespēja un iemesls ķerties pie nopietnākas pakaušu kasīšanas, precizējot programmu un uzstādījumus, pārbaudot izmaksas, labumus un sliktumus, kas saistīti ar vienu vai otru novietni un arī ar ilustrācijām pamatoti pajautāt Tautai- un kā jums?

Tad- ķerties pie galīgā varianta.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
jtd

Kas tad nu, vesela nedēļa pagājusi, bet no vizuālā materiāla ne čiku, ne grabu …

DDD

Ir vēl viena nedēļa pagājusi… gaidu gaidu, jau izžuvis esmu…Gribu redzēt foršās idejas! Kur ir?

Liiga

Nu cik var gaidīt? Gribas redzēt!

0
Lūdzu, komentējietx