Lekcija par TiZn (titāncinku) arhitektūrā.

Piektdien, 16.03., plkst no 10.00 līdz 14.00 ir iespēja RTU APF un BF ēkā Āzenes ielā apmeklēt titāncinka arhitektūrai veltītu tematisko lekciju, kurā uzstāsies šī materiāla pielietošanas speciālisti no ārzemēm. Lekcija notiks pirmā stāva kādā no lielajām auditorijām (kas savienojošajā gaitenī starp korpusiem), lekcijas darba valoda – angļu, rezerves variants precizējošiem jautājumiem un atbildēm – krievu.

No savas pieredzes varu teikt, ka TiZn ir absolūti mūsdienīgs, ar plašām tehniskajām iespējām apveltīts, bet arī pietiekami specifisks fasāžu, jumtu un veselu ēkas būvapjomu apdares materiāls. Tas sniedz gandrīz neierobežotas iespējas arhitektiem, bet arī prasa pietiekamas tehniskās zināšanas un mezglu un risinājumu veidošanas iemaņas.

Tāpēc visi, kas par to domājuši vai, kam tas varētu interesēt – laipni aicināti uz Ķīpsalu lekcijas laikā un arī turpat notiekošās izstādes Māja 2012 ietvaros – pie Rheinzink (TiZn) produktiem veltītā stenda ekspozīcijas.

Lekcijas tēmas:

1. „No cinka līdz Reincinkam (RHEINZINK)“ – cinka pielietošanas vēsture arhitektūrā, evolūcija ar izciliem projektiem līdz pat mūsdienām.

2. „Tradicionālo skārda tehniku daudzveidība arhitektūrā“ – falču locījumu un skārda flīžu  pielietojums piemēros, RHEINZINK tehniskās detaļas un risinājumi.

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
0
Lūdzu, komentējietx