Follow-Up!

Saki nu vēl, ka Venēcijas biennāle ir pārāk iekapsulējusies profesionālu starchiju snobismā un no reālās dzīves pagalam atrauta!

Re!- nemaz ne tik sen (2006) EXYZT ierīkoja Metaville Francijas paviljonā (EXYZT pašu lapa svaigi uzlauzta un tiek rekonstruēta, tāpēc links uz citurieni)

Tagad Karakasas 45-stāvu Dāvida tornis šo ideju iemieso jau pilnīgi reālā pilsētā.

(foto  no att. saitiem)

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
Artis Zvirgzdiņš

Paldies Uģi, iedvesmojošs piemērs – tāda vertikāla graustu pilsēta. Visādā ziņā Karakasa šķiet interesanta un īpaša pilsēta, kā par to mēdz rakstīt – “stūrgalvīgi pretojas visām svešām plānošanas teorijām, nepieņemot ne Eiropas, ne Amerikas urbānisma modeli”; kuras pilsētvide ir fragmentēta, nestabila un nelīdzsvarota, attīstoties pilnīgi negaidītos veidos. Bet reizē tā ļauj rasties nebijušām pilsētnieciskām inovācijām, kā piemēram trošu metro virs graustiem vai šāds – skvots debesskrāpī.

A4D

…jau nu dikti izskatās pēc The Downtown Athletic Club (http://www.sky…d.php?t=216537). Franču pavilions arī bija tā nekas. Man gani varen aizrāva Horvātu mirāža, no iepriekšgada…līdz brīdim, kad, pa ceļam uz Venēciju, kāds lielāks vilnis to sašķaidija gabalos.

A4D

Zelts arhitektiem par NEarhitektūru.

Venēcijas biennāles arhitektūras iztādē "Zelta lauvu" par labāko "Common Ground" ekspozīciju ieguvusi komanda "Urban Think Tank" no Venecuēlas par ekspozīciju "Torre David/Gran Horizonte",

http://www.sat…tekturas_darbi

0
Lūdzu, komentējietx