Arhitektu virtuves sarunas #3

5. decembrī 15.30 Osis Mājā risināsies trešās Arhitektu virtuves sarunas. Šoreiz dažādu jomu profesionāļi diskutēs par tēmu “Kāpēc mēs nelietojam pilsētu?“. Septiņi eksperti spriedīs par neizmantotajām iespējām Rīgā, kas trūkst vai ir par daudz pilsētā un vai paši Rīgas iedzīvotāji ir gatavi urbānai dzīvei?

Vai tā ir latvietī snaudoša zemnieka daba, kas katrā brīvā brīdī triec to prom no pilsētas, meklējot atpūtu laukos, vai tomēr pilsētas infrastruktūras trūkums neļauj pilnvērtīgi izmantot visas iespējas, ko sniedz moderna pilsētas dzīve? Vai Rīga ir gatava tās iedzīvotājiem piedāvāt pilnu urbānas dzīves ciklu? Vai iespējama pilnvērtīga atpūta tās parkos? Vai spējam pārvarēt stereotipus un pieļaujam iespēju baudīt peldi pilsētas centra ūdenstilpnēs? Kāpēc Rīgā neredz dzīvi uz baržām? Kāpēc Andrejsalā pietauvotā peldošā darbnīca jau pieder vēsturei?

Arhitektu virtuves sarunās piedalīsies un par šiem jautājumiem diskutēs Latvijas Nacionālās operas direktors Andrejs Žagars, politiķis Olafs Pulks, reklāmists Māris Jansons, izdevniecības “Dienas žurnāli” galvenā redaktore Inga Gorbunova, arhitekts Guntis Stirna, Rīga 2014 vadītāja un radošo kvartālu pētījuma pasūtītāja Diāna Čivle, Laura Groza – Dailes teātra godalgotā jauna režisore. Diskusiju vadīs arhitekts Pēteris Bajārs, par ēdienu virtuvē parūpēsies Jānis Jenzis.

Sarunas notiks Osis Mājā (skvērā pie LNO, Aspazijas bulvārī 3), Rīgā, pirmdien 5. decembrī pulksten 15:30.

Tiešraide www.laic.lv

Dalīties ar ierakstu:

0 0 Balsis
Raksta vērtējums
guest
0 Komentāri
Iekļautās atsauksmes
Apskatīt visus komentārus
arhitekts

ārkārtīgi interesants pasākums. gribētos apmeklēt, diemžēl diena jau saplānota. turklāt vai visiem intersentiem tur pietiks vietas? vai tiešraidi iepējams noskatities arhīvā?

A4D

tiešraide būs pieejama http://www.laic.lv mājas lapā. saruna tiks ierakstīta un arī pieejama turpat. arī iepriekšējās divas sarunas ir uzfilmētas, tikai sakarā ar to, ka tas nav mūsu pamatdarbs, bet vairāk tā kā sirdslieta, ir grūti atrast laiku, lai samontētu visu uzfilmēto. bet varu droši solīt – materiāls ir! un agri vai vēlu tas būs publiski pieejams.

Igors Suhovilovs

Tieshraides ari nav…

googoo

bija gan. un ir pat ierakstīta

tukša bilde

plkst. 15.55 tukša bilde

googoo

iespējams risinājums būtu F5 (refresh), jo no ~15:20 gāja live, līdz pat 17:00

Igors Suhovilovs

Zel, ka pasakuma afisha a4d.lv nonak pasakuma dienaa.

Lugums pasakumus afishet laicigi.

A4D

Pēter,

Gaidam, kad ieslēgsi tās gaismas…ar vai bez migliniekiem! Tiešo nokavēju, bet…tas jau būtību nemaina. Gribētos redzēt šīs pārrunas.

Veiksmi darbos!

zane karpova

ari Kina grib redzet!

Mao

Drosmigs apgalvojums ~1,4 miljardu vārdā! 😉

A4D

labi pasmējos, bet Zane, droši vien, "Kīnā" bija domājusi :);)

MiksK

Čīnā, čīnā…a varbūt ka Kīno..:)

0
Lūdzu, komentējietx