a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

Saeimas jauniegūtās telpas

<< Projekti

Saeimas jauniegūtās telpas

Viens no iepriekšējā gada ievērojamākajiem piemēriem pārbūvju arhitektūrā bija Saeimas komisiju darba telpas Jēkaba ielā 6/8. Arhis Arhitekti pārveidojot kādreizējo bankas, vēlāk — Nacionālās bibliotēkas Letonikas nodaļas ēku piemērojuši to jaunai izmantošanai, un viens no lielākajiem pārsteigumiem ir nelielās, bet reizē apjomīgās un mūsdienīgās sanāksmju zāles, kas ievietotas vēsturiskajā Vecrīgas namā.

Komentāri:

Miķelis: Šis [23/06/2017 17:59]

ir meistarīgs darbs, tikai medus mucas labumu bojā viena karote darvas - ēka nav piemērota darbam ar valsts noslēpumu. Tātad funkcija lido. Kurš vainīgs? Gan jau ka ne arhitekti, kaut gan presē izskanēja, ka Arhim nav industriālās drošības sertifikāta, zinot ka projektēta Latvijas Bankas naudas krātuve, tas tā nevarētu būt, vadoties no elementāras loģikas.


Miķelis: P.S. [24/06/2017 06:43]

Nu un iztrūkst Ciklopu viesnīcas numuriņš Rīdzene, kur notiek faktiskais likumdevēju darbs, kur inteliģentie Ciklopi apmainās augstajām domām par valsti, morāli un valsts mērķiem. Iekārtojums varētu būt lopisks - ar spļaujambļodām, stūrīti dabiskajām vajadzībām un salmiem uz zemes. Nav skaidrs, kā mēs šos lopus Ciklopus panesam un kamdēļ aizvien spēcīgāk integrējamies Lielo Brālēnu oikonomikā, Ciklopiem kalpojot kā arhitekti. Un atkal paceļas jautājums par Morālo atbildību, pirmkārt jau sirdsapziņas priekšā- vai tā tomēr neeksistē, ja tā, tad esam tikai Ciklopu kalpi. Un droši varam teikt: Mēs taču esam inteliģenti, Bļ*ģ!

* - Skatīt žurnāli IR jaunāko 25 numuri, rakstu Lembergu par Premjeru, BĻ*Ģ.

Optimistiem vēlams izteikties. Arī par Brálēnu oikonomikas ietekmi uz arhitekta sirdapziņu. Var gadīties, ka ierašanās uz Gada Balvu viscaur melnā iegūst pavisam zemtekstu.


ga. ga. ga: ga. ga. ga [26/06/2017 21:19]

Atkal pats ar sevi sarunjies, viss kā parasti.


saņemti 3 komentāri

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.