a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

LTV Adreses: kā iznīdēt cūcīgo Rīgas «balkonu kultūru«?

<< Plaukts

LTV Adreses: kā iznīdēt cūcīgo Rīgas «balkonu kultūru«?

2. novembra sērijā LTV1 raidījums Adreses, pretstatā citu nedēļu stāstiem par vērtīgām arhitektūras mantojuma pērlēm vai jaunatklātiem pārsteigumiem, pētīs kādu ļoti praktisku un ikdienišķu (bet tāpēc jo aktuālāku) jautājumu — kas notiek uz Rīgas jauno dzīvokļu balkoniem?

Komentāri:

Anna: Labrīt putra [04/11/2017 10:52]

Prieks par adresēm, taču šī sērija gan bija drusku diletantiska. Ir saprotams raidījuma formāts- runāt cilvēkam saprotamā valodā un par saprotamām lietām. Taču jaunie rajoni nav tikai aizstikloti vai neaizstikloti balkoni. Un kapec tieši jaunā teika un skanste? Diezgan liela putra gan objektu izvēlē, gan apskatā.

Un raidījuma pavadone šajā visā varēja tikai noraudzīties ar neizpratni acīs. Raidījumu būtu izglābis tomēr kāds pilsētbūvniecības vai dzīvokļu būvniecības speciālists. Tad arī 'parastajām' skatītājam būtu sakarīgs vakars.


skatītājs: Re: Labrīt putra [04/11/2017 11:43]

Nebija varbūt tā aizraujošākā episode un tēma varēja būt plašāka, bet nepiekrītu, ka kāds speciālists spētu pateikt, ko vairāk. Raidījuma vadītāj argumenti bija diezgan loģiski un noderīgi arhitektiem, attīstītājiem un dzīvokļu pircējiem.


neticīgais: aizdomas [04/11/2017 23:38]

Pēdējiem 2 raidījumiem (īpaši - iepriekšējam) saskatāmas produktu izvietošanas pazīmes, bet cerams, ka tās ir tikai vienpersonīgas aizdomas. Katrā ziņā objektu izvēle un pasniegšana nedaudz mulsina.


Balkonists: Velo = neglīti? [08/11/2017 21:12]

Mani gan nodarbina cita doma: kāpēc velosipēdi uz balkoniem = neglīti?! Dienvidzemēs izžautās veļas uz striķiem un balkonu sadzīve = romantiski, bet pie mums - ak, šausmas! tas taču deviņdesmito prastums! Tagad daudziem ir tiešām skaisti velosipēdi, līdz ar to viens otrs skaistulis ar savu siluetu to vienmuļo fasādi tik atdzīvina. Tik vieglu drebuli gan izraisa tās salmu mardziņas, wanabī Havai kūrorts un, protams, protams, visādas mantu glabātuves ir jauki, ja pasūtītājs akceptē.


saņemti 4 komentāri

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.