a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

Tukšo telpu izmantošanai veltīta konference

<< Notikumi

Tukšo telpu izmantošanai veltīta konference

12. oktobrī Stricka villā Briāna ielā  notiks konference Rīga: Tukša telpa + radošās industrijas = radoša vietrade?  Aplūkojot pamesto, tukši stāvošo ēku un teritoriju izmantošanas potenciālu, tiks prezentēti un apspriesti konkrētu projektu piemēri, kas īstenoti Rīgā un citās Eiropas pilsētās.

Rīgas tukši stāvošu telpu izmantošana — sasaistot to ar aktīvu radošās industrijas veicināšanu – piedāvā lielu potenciālu pilsētas ekonomiskajai attīstībai. Apliecinājums tam ir virkne veiksmīgu piemēru visā Eiropā. Kā sekmēt un atbalstīt šos procesus? Kā panākt, lai cilvēki no citām Latvijas pilsētām un citām valstīm izvēlētos Rīgu par to vietu, kur īstenot savas ieceres?

Konference Rīga: Tukša telpa + radošās industrijas = radoša vietrade? savedīs kopā pilsētas administrācijas amatpersonas, ekspertus, praktiskos darbiniekus, attīstītājus un pilsoniskās sabiedrības pārstāvjus no Latvijas, Vācijas, Igaunijas, Dānijas un Francijas, lai kopīgi izvērtētu un iztirzātu potenciālu, ko dažādas tukši stāvošu ēku un teritoriju izmantošanas koncepcijas un radošās industrijas veicināšana piedāvā ilgtspējīgai Rīgas ekonomiskajai attīstībai.

Konference/radošā darbnīca ir starptautiskas pieredzes apmaiņas platforma. Dažādu jomu pārstāvji un eksperti piedāvās pārdomas raisošus jauninājumu ieteikumus, apspriedīs izaicinājumus un iespējas. Veiksmīgi piemēri no Latvijas un citām Eiropas valstīm ilustrēs būtisko, īstenojot tukšu telpu un neizmantotu teritoriju izmantošanu radošo industriju, kultūras un pilsoniskās sabiedrības iniciatīvām un aktivitātēm. Radošajās darbnīcās dalībnieki kopīgi strādās pie Rīgas attīstības stratēģijām.

Plašāka informācija par ekspertiem un konferences tēmām — pasākuma programmā.
Konferenci aicināts apmeklēt ikviens interesents, iepriekš reģistrējoties.
Konference notiek 12. oktobrī no plkst. 10.30, Stricka villā, Aristīda Briāna ielā 9. Pasākuma darba valoda — angļu.

Rīko: Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Latvijas Mākslas akadēmija, Gētes institūts Rīgā un Dānijas Kultūras Institūts Latvijā.  

Raksts publicēts: 11/10/2017

Informācija: Gētes institūts Rīgā un Dānijas Kultūras institūts Latvijā


saņemts 1 komentārs

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.