a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

Paziņos Dzelzceļa muzeja konkursa uzvarētājus

<< Notikumi

Paziņos Dzelzceļa muzeja konkursa uzvarētājus

AS Latvijas Dzelzceļš ziņo, ka noslēdzoties konkursam par Dzelzceļa vēstures muzeja ēkas pārbūvi un teritorijas attīstību, ir izvērtēti iesniegtie darbi un no tiem izvēlēti trīs godalgoti priekšlikumi. Uzvarētāji tiks paziņoti 7. decembrī plkst. 14.00 Dzelzceļa muzejā.

Tā kā atbilstoši konkursa procedūru, iesniedzēju vārdi un kontakti nav zināmi, tad rīkotāji aicina dalībniekus un citus interesentus, būt klāt pieteikumu atvēršanā un godalgoto darbu apbalvošanā.

Dzelzceļa vēstures muzeja direktore Ieva Pētersone: "Pirmais iespaids, saņemot piedāvājumus, ir ļoti labs. Esam ieguvuši ļoti augstvērtīgus un apspriešanas vērtus piedāvājumus, kas ļauj palūkoties citām acīm uz muzeju tā šodienas veidolā un nākotnes perspektīvā. Tāds arī bija viens no konkursa mērķiem — ir iegūt citu redzējumu, tādu, kas pārsteidz, iedvesmo. Esam pateicīgi arhitektiem par ieguldīto darbu un radošumu.» Konkursa darbu izvērtēšanā uzmanība tika veltīta piedāvājumu funkcionalitātei, ikdienas procesu vadībai, ilgtspējai, integritātei, ar esošo muzeja ēku un citiem aspektiem. 

Dzelzcela-muzejs-1.jpgDzelzcela-muzejs-2.jpgDzelzcela-muzejs-3.jpgDzelzcela-muzejs-4.jpgDzelzcela-muzejs-5.jpgDzelzcela-muzejs-6.jpg

Raksts publicēts: 05/12/2017

Informācija: Ieva Kustova, Latvijas Dzelzceļš


saņemti 5 komentāri

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.