a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

Konkurss «Sieviete arhitektūrā, dizainā, būvniecībā»

<< Notikumi

Konkurss «Sieviete arhitektūrā, dizainā, būvniecībā»

Jau otro reizi Latvijā tiek izsludināts forums - konkurss «Sieviete arhitektūrā, dizainā, būvniecībā». Pieteikšanas termiņš —  12. aprīlis.  Foruma - konkursa organizators ir biedrība Building Design and Construction Council, konkursa patrons – Māra Lāce, LNMM vadītāja.

Foruma – konkursa mērķis un misija ir popularizēt sabiedriski aktīvas sievietes, izcilas profesionāles, kuras sniegušas īpašu ieguldījumu arhitektūras, dizaina un būvniecības procesos savā valstī vai ārpus tās un piedalījušās pilsētu, ēku vai dizaina tapšanas procesu realizēšanā, veicināšanā vai pasūtīšanā. «Sievietes ir īstās sabiedrības arhitektes», teikusi Henrieta Bīčere-Stova (1811—1896), ASV rakstniece ar nozīmīgu ietekmi uz sava laikmeta sociālajiem procesiem.

Forumam – konkursam ir sešas nominācijas: Sieviete — arhitektūras pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete — būvniecības pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete — dizaina pasūtītāja vai pasūtīšanas veicinātāja; Sieviete — arhitekte; Sieviete — būvniece; Sieviete — dizainere. Katrā nominācijā tiek piešķirta viena galvenā godalga — individuāli, saskaņā ar organizatoru pasūtījumu, dizainera radīta balva. Par nozīmīgiem sasniegumiem katrā nominācijā tiek pasniegts vēl divas balvas, piemēram, dizaina ikona Anna Gong.

Konkursa nolikums un vairāk informācijas

Atbalstītāji: Baumit, Cewood, Būvuzraugi.LV, Gerflor, Inspira.

Īpaši tiek aicinātas pašvaldības pieteikt enerģiskas sievietes no reģioniem

Birkas:

Raksts publicēts: 20/03/2018

Konkursa organizatori un plašāka informācija: 
Gunita Jansone, 29407147, gunita.jansone@inbox.lv un Agrita Lūse, 28373794, agrita.luse@gmail.com biedrības Building Design and  Construction council (BDCC) valdes locekles
www.buvniekupadome.lv


saņemti 2 komentāri

Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.