a4d.lv

Nepareizi pieslēgšanās dati! Mēģini vēlreiz.

Aizmirsi paroli? | Reģistrēties


Inspira

Event City noslēgums Cēsīs

<< Notikumi

Event City noslēgums Cēsīs

Provokatīvas patiesības un nākotnes utopijas, seni un mūsdienu rituāli, demogrāfijas viļņi un sarūkošas pilsētas potenciāli — problemātika,  kas divu nedēļu garumā studēta RTU starptautiskajā vasaras skolā Event City, aicinot uz noslēguma sarīkojumu — prezentācijām un izstādes atklāšanu piektdien, 10. augustā Cēsīs.

Event City ietvaros 55 dalībnieki piecās tematiskās darbnīcās apsprieda Cēsu telpisko un sociālo vidi, kā arī būvēja pagaidu instalācijas vecpilsētā. Noslēguma pasākuma programmā paredzētas projektu prezentācijas, izstādes atklāšana un vides instalāciju iedarbināšana.

Rīgas Tehniskās universitātes starptautiskā vasaras skola arhitektūras un pilsētplānošanas studentiem jau desmit gadu garumā sevi apliecina kā alternatīvu izglītības modeli, kas apvieno teorētisku apmācību ar inovatīvām dizaina un izpētes metodēm. Vasaras skola ik gadus piesaista internacionālu mācībspēku komandu, ko veido jauni profesionāļi ar studiju un darba pieredzi labākajās Eiropas augstskolās un birojos.

Savā jubilejas gadā vasaras skola pirmo reizi vēra durvis publiskām lekcijām, uzņēma Local artists for regional development programmas dalībniekus un veidoja telpiskas konstrukcijas pilsētvidē. Norisinoties vienlaicīgi ar Cēsu mākslas festivālu, likumsakarīgi, ka skolas fokuss šoreiz ir notikumu un pilsētas mijiedarbība.

Piektdiena, 10. augusts

11.00 — 14.00 Mainītava: funkcijas pielaikošana Cēsu profesionālajai vidusskolai Lielajā Skolas ielas ielā 6. Sadarbībā ar Cēsu apmaiņas punktu.

15.00 — 18.00 darbnīcu prezentācijas un publiska diskusija, Afterparty izstādes atklāšana Cēsu profesionālajā vidusskolā Lielajā Skolas ielā 6.

19.00 vides instalāciju atklāšana: Demogrāfijas cilpa, Pērkona mašīna un Trušu dzīres agrākajā Pionieru laukumā.

Raksts publicēts: 09/08/2012

Informācija: Evelīna Ozola

Organizē: Rīgas Tehniskā universitāte un Laikmetīgās arhitektūras informācijas centrs sadarbībā ar Cēsu mākslas festivālu.

Atbalsta: Valsts izglītības attīstības aģentūra, Cēsu novada pašvaldība, Valsts kultūrkapitāla fonds, Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests, Gētes institūts Rīgā, Estonia – Latvia Programme projekts Local Artists for Regional Development, Vidzemes plānošanas reģions, Dores Fabrika, ZAAO, Wolf Systems, JR Elements.


Pievienot komentāru:

Komentārs pievienots. Lūdzu, uzgaidi...


Drošības kods (aizpildiet pēc tam, kad komentārs jau uzrakstīts).

© Arhitektūras platforma A4D
Materiālu pārpublicēšanas gadījumā atsauce un saite uz www.a4d.lv obligāta.